MENU

Юлія Тимошенко: Перекриття західного кордону – це вирок владі Порошенка

6014 0

Протизаконні дії, які чинить президент Петро Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі. Тому наразі стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу.

Про це заявила лідер політичної партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Розповідаючи про останні події на КПП «Шегині», де стоїть автобус з народними депутатами, журналістами та екс-президентом Грузії, Юлія Тимошенко розповіла, що польські прикордонники пропустили автобус з усіма пасажирами.

Читайте також: Саакашвілі потрапив в Україну. ВІДЕО

Але, коли автобус мав проходити український пост, вийшло багато озброєних людей, трасу було перегороджено машинами.

«До нас вийшов особисто генерал прикордонної служби, якого там взагалі не повинно бути, і сказав, що пункт переходу заміновано. Це було настільки абсурдно, що солдати в оточенні почали сміятись», – розповіла Тимошенко.

Лідер партії також обурилася: «І все це без сорому робить президент України! Він дає розпорядження припиняти рух потягів (у сусідній Польщі), робити неправдиві заяви про «мінування» КПП, стягувати великі сили Нацгвардії та прикордонників».

Юлія Тимошенко пояснила, що єдине, чого хочуть народні депутати від «Батьківщини» та інші опозиційні сили – це надати всі необхідні документи українським прикордонникам та отримати законну й вмотивовану відповідь.

Тож лідер «Батьківщини» запитала: «Хіба для цього потрібно «мінувати» КПП?»

Читайте також: Польські прикордонники пропустили Саакашвілі в Україну

«За цими подіями стежать сотні журналістів з країн Євросоюзу, стежать європейські та інші демократичні уряди. Президент соромить Україну на весь світ!» – заявила Юлія Тимошенко.

Також вона вважає, що такі дії з боку президента свідчать про наступне: «Ім’я президента України змінилось, а манери залишились такими ж. До людей ця влада ставиться, вибачте, як до власних холопів! І ми маємо довести до кінця справу двох попередніх Майданів! Не можна здаватись, довести до кінця цілі і вимоги двох Революцій, щоб всі жертви нашого народу не були марними. Ми маємо побудувати Україну для громадян!»

«Усе це – вирок нинішній владі», – резюмувала лідер «Батьківщини».


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости