MENU

Французькі сенатори відвідають Донбас

2018 0

Зустріч із французькими сенаторами Ерве Море (головою міжпарламентської групи дружби), Жан-Івом Леконтом і Жаком Лежандром.

Це не перший візит колег до України, але вперше вони відвідають Донбас, ознайомляться з безпековою та гуманітарною ситуацією, що дуже й дуже важливо.

Читайте також: Російський суд у Криму присудив Ахтемові Чийгозу вісім років колонії суворого режиму

Розповіла про хід Мінських переговорів, колеги найбільше цікавилися питанням звільнення заручників і пообіцяли, що й надалі Франція в нормандському форматі підніматиме це питання як проірітетне. Також поінформувала французьких політиків про порушення прав людини в Криму, сьогоднішнє, 11 вересня, чергове судилище над лідером кримських татар Ахтемом Чийгозом. 

Обмінялися думками щодо ініціативи введення миротворчої місії на всю територію окупованого Донбасу, до українсько- російського кордону. 

Читайте також: Ментальні кордони мешканців Донбасу з Росією

Колеги також цікавилися ходом децентралізації, медичною, пенсійною та освітньою реформами.

Своєю чергою, гості зазначили, що Франція й надалі підтримуватиме територіальну цілісність і суверенітет України, ніколи не визнає анексії Криму. Французькі сенатори засудили одноосібні та провокативні дії тих політиків, які незаконно відвідували окупований Крим, і зазначили, що то були їхні приватні візити, не підтримані парламентом Франції .

Ірина ГЕРАЩЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости