MENU

Бабине літо в Україні. Яким воно буде?

2001 0

Бабине літо в Україні.

Завтра, 12 вересня, майже скрізь сухо сонячно і ясно.

Про "майже" - у західних областях у вівторок атмосферний фронт зумовить дощі та грози - фронт можете вже бачити на свіжому фото з супутника. А надвечір дощі дотягнуться до Вінницької та Житомирської областей.

Читайте також: В Україну повертається спека

Температура повітря в Україні буде липнево-серпнева, вдень +25+30 градусів. На півдні, а також у Дніпропетровській, Кіровоградській областях +26+32 градуси.

На що завтра звернути увагу? Південний вітер буде поривчастим, а в, так званих, аеродинамічних трубах, поміж високими будинками, задуватиме сильно. То ж обережно.

У Києві 12 вересня можна йти на роботу у літньому гардеробі, буде сонячно і тепло. Столичний температурний максимум досягне +28 градусів.

У середу в Києві похолодає до +19,+20 градусів.

Читайте також: 8 причин порадоваться осени

Якщо завтра плануєте ночувати не вдома, прихопіть зранку щось накинути тепліше.

Отже, магнітні бурі на Землі трохи вляглися, кажуть, що на Майамі вже спокійніше, у нас - молоде бабине літо, до західного кордону України наближається лише прогнозований природний атмосферний фронт, а не людське фальшиве безглуздя, фрукти-овочі у розпалі краси, кольорів і стиглості, вікна мити ще рано, повітря тепле та свіже, білизна на балконі ще також швидко сохне, вікна у квартирах відкриті, сезон гарбузової каші, в"ялених помідорів, домашньої аджики та змагання фотографій грибів розпочато)

Наталя ДІДЕНКО, синоптик


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости