MENU

У голови комісії Київради з питань місцевого самоврядування, Олександра Березнікова, проводять обшук

2467 0

Архівне фото

Співробітники військової прокуратури проводять обшуки у квартирі члена фракції "Батьківщина" у Київраді Олександра Березнікова. 

Про це повідомила керівник прес-служби київської міської організації ВО "Батьківщина" Антоніна Агілова:

"Обшук у квартирі депутата Київради фракції "Батьківщина".

Наразі прийшли з обшуком у квартиру члена фракції "ВО "Батьківщина" у Київраді Олександра Березнікова.

"Обшуки помешкань і офісів депутатів та чиновників – це нормальна річ. Ми живемо в часи боротьби з корупцією. Але в даному випадку є одне але.

Читайте також: Суд для Порошенка. Як президент встановив контроль над Конституційним судом

Олександр Березніков є головою комісії Київради з питань місцевого самоврядування, на сьогоднішньому засіданні якої мав розглядатися проект рішення "Про імпічмент Президенту України", ініційований фракцією "Батьківщина".

Для прийняття рішення комісія у складі 4 депутатів (представники фракцій "ВО "Батьківщина", "Свобода", "Самопоміч" та "БПП") повинна мати кворум у складі 3 депутатів.

Читайте також: Складається враження, що ми знову потрапили у 37 рік, – Ганна Старикова

З огляду на обставини О. Березніков очевидно, не зможе бути присутнім на засіданні комісії. А одним з членів комісії є представник фракції "БПП", які саботують відповідний проект рішення на усіх комісіях, і який може зумисно не прийти на засідання.

Враховуючи це комісія може бути зірвана через відсутність кворуму. Відповідно і проект рішення не буде розглянутий. Це дозволить не поставити проект рішення до порядку денного наступного засідання Київради. Схоже на те, що влада затягує час", – заявили депутати фракції "ВО "Батьківщина" у Київраді.

"В даний момент служби здійснюють незаконне проникнення в квартиру мого колеги Олександра Березнікова. Так трощать двері, що у сусідів знизу впала люстра", – повідомила депутат Київради Тетяна Меліхова.

 

 

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости