MENU

"Поглинання, а не об’єднання". Яким може бути злиття БПП і "НФ"

2551 0

Об’єднання БПП і "Народного фронту" на паритетних умовах неможливе. У цьому не зацікавлений Петро Порошенко, вважає політичний аналітик Олександр Кочетков.

"Позиція Порошенка (щодо злиття БПП і "НФ", - ред.) - ніякого об’єднання не може відбутися на умовах, якщо не рівності, то паритетності. У даному випадку можливе лише недружнє поглинання більш потужною політичною силою, якою є БПП, менш потужної на умовах першої", - розповів він.

За словами експерта, для Порошенка важливий не стільки союз з "Народним фронтом", скільки - встановлення контролю над МВС.

"Єдине, що Петру Олексійовичу не дає спокійно спати – це МВС, яке він не контролює. Якщо він зможе отримати контроль над МВС, "НФ" йому в житті більше не буде потрібен", - сказав аналітик, зауваживши при цьому, що "Аваков зумів вибудувати таку систему, що його не так просто скинути".

Читайте також: Саакашвілі, як "водорозділ" між владою та опозицією

Кочетков також не виключає, що Порошенко може погодитися на позачергові парламентські вибори, щоби позбутись "Народного фронту" та переформатувати уряд. При цьому експерт нагадав про зближення, яке відбулося між прем’єром Володимиром Гройсманом і "НФ".

За умов перевиборів, переконаний експерт, частина пристосуванців, які є в "НФ," перейде в БПП.

"Пристосуванці, як рідина, яка перетікає із зони більшого тиску в зону меншого тиску, перетечуть в БПП. Це можуть назвати об’єднанням, але в таке так зване об’єднання не потраплять ні Аваков, ні Яценюк, ні багато інших ключових фігур "НФ", - підсумував він.

Читайте також: Від захоплення до розчарування. Як у коаліції та опозиції реагували на послання президента

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про переговори, які нібито відбуваються між президентською партією та "Народним фронтом", мета яких – об’єднання двох політичних сил.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости