Знаменита українка виграла престижний турнір WTA

1652 0

Українська тенісистка Катерина Бондаренко стала переможницею турніру WTA в Узбекистані з призовим фондом в $ 250,000. 31-річна уродженка Кривого Рогу в фіналі Tashkent Open в двох партіях обіграла представницю Угорщини Тімю Бабоша - 6: 4, 6: 4.

Українка, яка займає 133-тє місце в рейтингу найсильніших тенісисток світу, зробила чотири ейси, допустила стільки ж невимушених помилок, реалізувала 4 брейк-пойнта з 10 і програла 2 гейми на своїй подачі. Матч тривав 1 годині 26 хвилин.

Для Бондаренко цей титул став другим у кар'єрі на турнірах WТА після перемоги на змаганнях в Бірмінгемі в 2008 році.