MENU

Про своє місце в Apple та сенс життя: культові цитати Стіва Джобса

2313 0

Одні його боготворили за ідеї та інновації, інші критикували за зарозумілість, авторитарність і дивовижну здатність видавати чужі ідеї за свої. Ми не раз писали про геніальні рекламні кампанії Apple, про історії бренду та продуктів, помічених надкушеним яблуком, і про самого Стіва Джобса.

В черговий раз в пам'ять про легендарного співзасновник корпорації Apple ми хочемо згадати відомі висловлювання Стіва Джобса, на яких буде вчитися і рости не одне покоління амбітних молодих людей, які також пристрасно бажають змінити цей світ.

Про сенс життя

- Ми знаходимося тут, щоб внести свій внесок у цей світ. Інакше навіщо ми тут?

- Ми їмо їжу, яку вирощують інші люди. Ми носимо одяг, який зшили інші люди. Ми говоримо на мовах, які були придумані іншими людьми. Думаю, прийшов час і нам стати корисними людству.

- Тільки наявність мети приносить життя сенс і задоволення. Це сприяє не тільки поліпшенню здоров'я і довголіття, але також дає вам крапельку оптимізму у важкий час.

Читайте також: "Вы не знаете о Стиве главного": глава Pixar о Джобсе

- Пам'ять про те, що я скоро помру - найважливіший інструмент, який допомагає мені приймати складні рішення в моєму житті. Тому що все інше - чужа думка, вся ця гордість, вся ця боязнь збентеження або провалу - усі ці речі падають перед обличчям смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливо. Пам'ять про смерть - кращий спосіб уникнути думок про те, що вам є що втрачати. Ви вже голий. У вас більше немає причин не йти на поклик свого серця.

- Бути найбагатшою людиною на кладовищі для мене неважливо. Лягаючи спати, говорити собі про те, що зробив щось прекрасне - ось що справді важливо.

Про своє місце в Apple

- Це не театр одного актора. Дві речі вдихають нове життя в цю компанію. По-перше, у цій компанії дуже багато по-справжньому талановитих людей, яким весь світ ось уже кілька років говорив, що вони невдахи - і деякі з них були майже готові повірити в це самі. Але вони не невдахи. Чого їм не вистачало, так це хорошою команди тренерів, хорошого плану. Хорошого старшого менеджменту. Але тепер у них це є.

Про роль керівника

- Бути м'яким з людьми - не моя робота. Моя робота - робити їх кращими. Моя робота - брати з різних частин компанії, розчищати шляхи і збирати ресурси для ключових проектів. Взяти цих чудових людей, які є у нас, і підштовхувати їх, і робити їх ще краще, пропонувати їм більш сміливе бачення того, яким має бути майбутнє.

- Я можу звільнити людину, а потім подзвонити йому, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти його. Минуле мене не хвилює, важливо тільки сьогодення.

Про рух вперед

- Я думаю, якщо ви зробили щось, і воно вийшло досить непогано - ви повинні піти і зробити щось ще, не зупиняючись на місці занадто надовго. Просто вирішіть, що буде далі.

Читайте также: Почему новый iPhone не спасет Apple

Про помилки

- Немає такого поняття, як успішна людина, яка жодного разу не оступився і не допустив помилки. Є тільки успішні люди, які допустили помилки, але потім змінили свої плани, грунтуючись на цих самих помилках. Я як раз один з таких хлопців.

Про роботу

- Є тільки один спосіб виконати велику роботу - полюбити її. Якщо ви до цього не дійшли, почекайте. Не беріться за справу. Нехай спочатку серце підкаже його вам.

- Хороші художники створюють, великі художники крадуть, а справжні художники - виконують замовлення вчасно.

Про конкурентів

- Єдина проблема Microsoft - у них немає смаку. У них немає абсолютно ніякого смаку. Я маю на увазі не відсутність оригінальних ідей, я говорю про те, що вони не вносять культуру в свої продукти.

- Microsoft витратили багато мільйонів доларів на розробки і розвиток власних продуктів, але всі вони чомусь виглядають як копії продуктів Apple. Коли я хочу підняти собі настрій, то відразу згадую цей факт.

Про себе

- Я - один з небагатьох людей, який знає, що таке втратити чверть мільярда доларів за рік. Це дуже добре формує особистість.

- Був час, коли я спав на підлозі в кімнатах у друзів і здавав пляшки, щоб купити вегетаріанський бургер. Зараз, після отримання акцій і власності на декілька мільярдів доларів, моє побутове життя дещо змінилося, але, присягаюся, не я сам.

Читайте также: Мог бы в Украине работать Стив Джобс?

- Я не довіряю комп'ютеру, який не можу підняти.

- Смерть - це кращий винахід життя. Вона - причина змін. Вона очищає старе, щоб відкрити дорогу новому.

І ще кілька висловлювань Стіва Джобса, найбільш часто цитованих і за життя керівника Apple, і після його смерті.

- Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого.

- Не дозволяйте шуму чужих думок перебити ваш внутрішній голос. І найважливіше: майте хоробрість слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони якимсь чином уже знають те, ким ви хочете стати насправді.

- Не варто турбуватися і залишати життя. А ось якщо життя покинуло тебе, варто турбуватися.

- Телевізор отупляє і вбиває багато часу. Вимкніть його, і ви збережете кілька кліток вашого мозку. Проте будьте обережні - отупіти можна і за комп'ютером Apple.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости