MENU

"Несмак і пафос". Уподобання російського багатія

2723 0

Дивиться, оцей п*здець, це - яхта. Дуже красива. Називається "Лебідь", що і так видно. Її нах*ярив один русскій міліонер, некій Василий Клюкин, який, як сказано "серьезно увлекся архитектурой и дизайном, особенно сосредоточив свое внимание на проектировании яхт."

Той міліонер живе в Монако і ясен х*й, що у себе з балкону дивиться на сотні яхт ах*єнного сучасного дизайну. Але на нього то не оказує ніякого суттєвого давлєнія, що видно неозброєним оком, судячи по його цьому "лебедю". Бо яхти є ого-го які, над якими працюють крутейши чуваки з крутейших дизайн-бюро всіляких різних Бугатті і Пініфаріна. Але х*й на рило- на виході все одно вийшов оцей "лебідь". Що характерно і ніякого здивування у мене не викликає.

Ще сказано, що "Его цель — разрабатывать оригинальные по своему внешнему виду суда, совершенно не похожие на те, что предлагает современный рынок, яхты, которые выражают индивидуальность их владельцев. Самое интересное, что по заверениям автора, стоимость таких эксклюзивных произведений будет сопоставима с ценой на суда классического дизайна."

Читайте також: Бабки, Бабкін та еволюція українського культуркампфу

Отак от, значить. А ще сказано, що "...проект автор назвал "Лебедь" в честь самой грациозной птицы в мире. Чтобы добиться максимального сходства с водоплавающим пернатым, Василий Клюкин разработал интересную легкую, каркасную конструкцию длинной лебединой шеи. После выхода из порта с помощью гидравлических опор шея с головой лебедя прижимается к корпусу яхты. У основания шеи размещается второй небольшой капитанский мостик, который позволяет судну всегда безопасно заходить и покидать порт с обязательно гордо поднятой головой. Ведь это так впечатляет."

Тобто ця х*йня, ще і не попливе з такою х*йнею попереду. Ну за те понти в селі - велика справа. Цей йобн*тий дядя, потім взяв і представив свої проекти, з яких цей "лебідь" по ідиотизму ще і займає місце міцного середнячка, на міжнародній виставці в Монако. Я можу уявити тільки, як там всі дружно поржали.

Але, до чого я гну. До того, що знов почала з'являтись купа гнівних постів про театр на Подолі архітектора Олега Дроздова. Осінь, депресії, всі почуття загострені, все зрозуміло. Де отакі спеціалісти розбивають його в пух і прах, користуючись якимись загадковими для себе словосполученнями, типу "не вписується в середовище Андріївського узвозу", чи щось таке. Тобто п*здять про те, про що не мають зеленого поняття. Але дуже грозно і серьйозно.

Читайте також: ТОП-5 самых модных вещей в осеннем гардеробе

І можна б було їм порадити не п*здіти, щоб в черговий раз дурь свою не виказувати, але ні. Я пропоную їм дивитись на цю яхту. Скачати цей хуй*вий рендер і поставити на заставки своїх ноутбуків і смартфонів. І уважно-уважно дивитись годинами, днями і роками. Бо той Клюкін хоча б "серьезно увлекся архитектурой и дизайном" і я можу подивитись, що вийшло з цього "серьйозного увлечения". І порадуватись його ексклюзивному ходу думок. Показати друзям, повеселитись врешті решт. Бо дурь профана завжди смішна, хоч і страшна.

Але ж він "серйозно увлекся", причому "особенно сосредоточив свое внимание", от є і результати. Не те що ви. Короче для вас у мене є оцей "Лебідь". Беріть, але багато не п*здіть. Це подарунок.

Олекса МАНН


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости