MENU

Депутати, які змістили голову райради, відразу ж зайнялися аферами із землею. ДОКУМЕНТ

3269 0

Історія річної давнини про усунення з посади голови Києво-Святошинського району столиці Олександра Тигова, отримала несподіване продовження.

Видання "ПіК" опублікувало документ, з котрого випливає, що відразу після силового усунення з посади керівника Ради, депутати-ініціатори "перевороту" – розділили між собою кілька земельних ділянок.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року, 26 з 46 депутатів райради (в основному з фракції БПП), таємно, не проінформувавши решту депутатського корпусу, зібралися в приміщенні Києво-Святошинської РДА та прийняли рішення про відставку голови Ради, свого однопартійця – Олександра Тигова. Цікаво, що на цьому таємному засіданні була присутня і голова РДА Мирослава Смирнова.

Журналісти виявили в єдиному Реєстрі судових рішень документ (рішення Печерського суду №757/4352/17-к про арешт майна), згідно з яким, в рамках розслідування слідчим управлінням прокуратури Київської області кримінальної справи №42016110000000584, з'ясувалося, що в ході незаконного усунення з посади голови Києво-Святошинської райради, по-перше використовувалася підроблена печатка, а по-друге, відразу після зміни керівництва району, депутатам-учасникам "перевороту", були виділені земельні ділянки в с. Дмитрівка.

Даним рішенням на земельні ділянки було накладено арешт. Однак про подальший перебіг розслідування не повідомляється.

Відомо, що суд першої інстанції і апеляційний визнали зміщення Олександра Тигова з посади незаконним. Зараз йде процес касаційного розгляду справи. Видання вказує, що вже рік Києво-Святошинський район не має легітимного керівництва і цим користуються місцеві "схемщики": "... в Вишневому через компанію, зареєстровану в офшорному Белізі, були виставлені на продаж 10 гектарів землі за 5 млн. дол. На місці, де повинні були побудувати стадіон, дитсадок і православну школу".

Журналісти зібрали і проаналізували приклади добровільних і примусових відставок мерів міст і керівників районних рад, що відбулися в 2016-2017 роках. Видання стверджує, що в більшості випадків причиною місцевих "переворотів" була боротьба за землі і бюджетні кошти. Причому, як правило, ініціаторами зміни місцевої влади виступали спільно представники БПП і "Оппоблока".


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини