Українка Юлія Левченко відкрила сезон-2018 перемогою на міжнародних змаганнях зі стрибків у Коттбусі

1966 0

Цього року у Коттбусі жінки змагалися зі стрибків у висоту, а чоловіки – зі стрибків з жердиною.

Юлія Левченко у Німеччині виступала у ролі головної фаворитки змагань і підтверджувати цей статус почала уже з перших стрибків. Усі висоти вона долала з першої спроби, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Не виникло проблем і з висотою, рівною її особистому рекорду у приміщенні, який до того ж є молодіжним рекордом України у приміщенні, – 1,97 м. Його вона вже долала у Києві на «Різдвяних стартах». Тоді висота підкорилася Левченко з третьої спроби. Цього ж разу Юлія подолала її вже з першої.

Після цього українка спробувала себе на висоті 2,00 метри. І хоч спроби були досить непоганими, та виконання цього завдання все ж доведеться відкласти до наступного разу. Нагадаємо, що просто неба особистий рекорд Левченко становить 2,01 м. Саме з цим результатом минулого року вона виграла срібну медаль чемпіонату світу у Лондоні.

Другою у Коттбусі стала хорватка Ана Шиміч (1,91 м), а німкеня Марі-Лоренс Юнгфляйш замкнула першу трійку з результатом 1,88 м.

Нагадаємо, у травні минулого року Юлія Левченко здобула "золото" в стрибках у висоту на міжнародному турнірі з легкої атлетики International Pfingstsportfest, який проходив у німецькому місті Релінгені.