Українські фігуристи завоювали три медалі на турнірі в Польщі

1490 0

Українські фігуристи тричі піднімалися на п'єдестал міжнародного турніру Mentor Torun Cup, який проходив у Польщі.

14-річна чемпіонка України Анастасія Архипова не поїде на Олімпійські ігри тільки через обмеження у віці, а в змаганнях одиночок-юніорок в Торуні українка виборола перше місце.

Після короткої програми Архипова поступалася францужке Леа Серна 0,79 бала, але після довільної програми випередила суперницю більш ніж на 20 балів.

Відзначимо, що поточний сезон дебютний для Архипової на юніорському рівні. До турніру в Торуні українка посіла друге місце на Tallinn Trophy, а також переміг у чемпіонаті України серед дорослих та серед юніорів в жіночому одиночному катанні.

Також на п'єдестал в Торуні піднялася танцювальна пара в особі Марії Голубцовой і Кирила Білоброва. У короткій програмі українці стали другими і підтвердили свій результат в довільній. Переможцями турніру стали танцюристи з Грузії Марія Казакова та Георгій Ревія.

Юніорський спортивний дует Софії Нестерової і Артема Даренська добув свою першу міжнародну нагороду, посівши третє місце на турнірі.

Фігуристи виступають разом тільки два місяці, але зуміли набрати 117.31 бала і поступилися лише 0.26 другій сходинці.