MENU

Про п’ять позитивних новин останніх днів

4067 0

Про п’ять позитивних новин останніх днів. Окрім перемоги у газовому спорі з «Газпромом» варто відзначити такі здобутки:

Військова ситуація на Донбасі. ТКГ оголосила про повне і безстрокове перемир’я (надій, що воно втримається мало, але пробувати варто). Також Держдеп США нарешті схвалив пропонований продаж Україні переносних протитанкових ракетних комплексів "Джавелін" на суму $47 мільйонів.

Читайте також: Крах российского Нефтегаза равно крах РФ

Обмін заручників. Росія передала Україні викрадених спецслужбами РФ в жовтні 2017 року українських прикордонників Богдана Марцоня та Ігоря Дзюбака. Україна передала РФ затриманих прикордонників ФСБ.

Постанови парламенту. Верховна Рада вперше чітко визначила перелік наших «бранців», що дає підстави посилювати санкції за «Магнітським сценарієм» заради обміну. Також Верховна Рада закликала світ завадити виборам президента РФ в анексованому Криму та не визнавати їх легітимними, оскільки, у цих виборах як по своїй волі, так і силою заставлятимуть брати участь громадян України, що є заручниками в окупованому Криму.

Санкції проти РФ. Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти Росії через її анексію Криму та агресію в Україні. РНБО України продовжила дії санкцій щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалась у березні 2018 року. Цього поки замало, але і втримання діючих санкцій теж важливий елемент тиску.

Антиукраїнський закон у Польщі. США висунули ультиматум Польщі через закон про Інститут нацпам’яті і відмінили усі високопоставлені зустрічі. І хоч цей ультиматум стосується ізраїльської його частини все ж можна очікувати на його зміну.

Читайте также: Як перемогти у газових конфліктах з Росією

Тим часом, голова МЗС України виступ з сильною статтею про українсько-польські відносини у якій заявив: «Якщо ж деякі польські політики й далі наполягатимуть на забороні в Україні Степана Бандери й УПА, то за принципом "почни з себе" вони б передусім мали заборонити Юзефа Пілсудського з його жорстокою "пацифікацією" українців Галичини, а також Армію Крайову, чиї загони здійснювали криваві каральні акції проти українських сіл. Ми готові визнати й засудити злочини, вчинені проти поляків, але й Польща повинна зробити те ж саме щодо злочинів проти українців».

Oleksii ROHOVYK


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини