Українка Оксана Шишкова виборола "бронзу" Паралімпіади-2018 у лижному спринті

2632 0

Українська спортсменка Оксана Шишкова виборола ще одну нагороду для національної збірної на зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані.

Так, у лижному спринті на 1,5 кілометра Шишкова завоювала "бронзу" серед спортсменів з порушенням зору, повідомляє офіційний сайт змагань.

Паралімпійською чемпіонкою стала Світлана Сахненко з Білорусії. На другому місці спортсменка під нейтральним прапором Михайлина Лисова.

Зазначимо, що на рахунку українки Шишкової вже 4 завойовані на Паралімпіаді-2018 медалі – 1 золота, 2 срібні та бронзова.

За 5 днів змагань Україна виборола 16 нагород, з яких 5 золоті, 4 срібні та 7 бронзових. У командному заліку Україна наразі залишається на третій сходинці.