MENU

Вілкул привітав з Днем визволення від німецько-фашистських окупантів жителів міста, у якому жодних визволень не було

2413 0

Я не знаю, як у вас, але в Одесі вже почалося.

Напередодні 10 квітня нардеп-екс-регіонал Олександр Вілкул привітав жителів Чорноморська з днем визволення від німецько-фашистських окупантів. І фігня, що місто Чорноморськ (Іллічівськ до 2016 року) ніхто не міг визволяти, бо воно стало містом в 1973 році, а до цього було селищем, поряд з яким почали будувати порт. В 50-х роках минулого століття. І жодних визволень там просто не було.

Вілкул і команда вже всі згадки про це недолуге привітання потерли. Але скріни не горять :)

Ну і Одеський міськвиконком разом з міськрадою привітали одеситів – бордами. Так, це варто, звичайно, зафіксувати. Як "радісну" дату зміни одного монстра на іншого. Тим більше, що всі ці вітання за рахунок міського бюджету. Як і червоні гвоздички, з якими гасають місцеві "вожді" з могили на могилу. Як і всі ці брехливо-постановочні "святкування" річниць найбільших трагедій в житті нашої нації і нашої країни.

Читайте також: РФ пробує реанімувати проект "Новоросія", розширивши його масштаб на всю Україну – експерт

"Після 10 квітня 1944 року в Одесі не настав мир і благоденство. Розгорнулися репресії проти "пособників румунських окупантів": священиків, інтелігенції, інших громадян, які працювали на підприємствах і в навчальних закладах режиму Антонеску.

Румунська адміністрація провела перепис населення Трансністрії і Одеси 1942 року. Радянська влада, що повернулася, зробила це тільки 1956 року. Тому статистичних даних про масштаби чисток і переселень в ці роки ми не маємо. Але за характером дій радянської влади в 1944 році – уявляємо.

Після звільнення Кавказу 90 тисяч курдів і турків було депортовано в казахські степи. Після звільнення Криму – близько 200 тисяч кримських татар.

За даними джерел Бухареста, депортацій і страт на території Одеської області зазнали близько 150 тисяч румунів. Це не рахуючи переселення цілими селами.

Читайте також: Як в Одесі пройшло жалюгідне дійство колаборантів

Цього ж 1944 року забороняється українська автокефальна церква і посилюється заборона на вільне переміщення жителів сіл, яка проіснує до 1974 року.

Те, що режим І. Антонеску вводив як тимчасовий захід військового періоду, СРСР зберіг на десятиліття".

Зоя КАЗАНЖИ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини