Українські хокеїсти здобули першу перемогу на молодіжному чемпіонаті світу

3614 0

У столичному Палаці спорту завершився матч 2-го туру чемпіонату світу з хокею серед молодіжних команд, в якому збірна України обіграла команду Австрії.

Гра завершилася з рахунком 5: 3, при цьому, після 2-х періодів українці програвали 2: 3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перший період матчу завершився з рахунком 1: 1 (гол у збірній України на рахунку Даниленко), а після другого вже вели в рахунку австрійці (гол у господарів льоду забив Кривошапкин).

І тільки какмбек українців в третьому періоді дозволив команді здобути першу перемогу на турнірі. Три голи забили Морозов, Кривошапкин і Матейченко.

Таким чином, українці здобули першу перемогу на турнірі при одній поразці (від Японії - 0: 1).

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org