MENU

ТОП-12 корисних посилань для українського бізнесу

652 0

Я тут пошукала, які можливості існують зараз для українського бізнесу, що має на меті вийти на європейські ринки і заробляти пристойні гроші. І мова йде не про великі корпорації і компанії, оскільки у них з цим простіше. А про малий і середній бізнес.

Пропоную і вам події і лінки, які допоможуть зорієнтуватися. І, якщо перешлете своїм зацікавленим друзям і знайомим, то інформація скоріше дійде до тих, кому вона дуже потрібна!

Читайте також: Малий бізнес мусить платити спеціальну ренту, щоб Ахметов ставав багатшим – експерт

Отже, 12 корисних посилань:

1. Чи знаєте ви, що в Україні є успішне фермерське господарство «Здравлик», що вирощує равликів? І ці українські равлики дуже конкурентноспроможні на європейському ринку. Експортний потенціал ринку складає приблизно 200 мільйонів євро. Для того, щоб український равлик міг бути конкурентоспроможним на ринку ЄС, нам необхідно налагоджувати виробництво та переробку равликів на спеціалізованих фермах. Вартість середземноморського равлика (Helix aspersa Maxima, Muller), який в Україні можна виростити тільки на фермах, складає 6-15 євро за 1 кг. Тетяна Завийборода, директор фермерського господарства "Здравлик" повідомляє, що вони формують групу на навчальний семінар з равликівництва на 12 травня на базі фермерського господарства: Дніпропетровська область, Петриківський район, село Гречане. Сайт тут.

2. 30 травня - дедлайн для подачі пропозицій. Іноземний постачальник для хлібопекарської та кондитерської промисловості шукає українських виробників/експортерів вівсяної каші без ГМО у кількості 450 тонн для подальшого експорту до Норвегії. Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: [email protected] 

3. 23 травня відбудеться українсько-кіпрський бізнес-форум. До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з кіпрськими партнерами. Про подію тут.  

4. 30 травня відбудеться семінар для виноробів «Французький досвід у винному секторі» (Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова (Одеська область, але це поруч з Одесою). Про подію тут

5. 4 червня в Торгово-промисловій палаті України відбудеться IV Національний форум із підтримки експорту, де можна буде отримати відповіді на питання: чи є за кордоном попит на продукцію українських компаній? які можливості сьогодні пропонує держава вітчизняному експортеру для доступу українських товарів і послуг на закордонні ринки? як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? Про подію тут

6. 11 червня бізнес-форум, який надасть реальну можливість чеським підприємцям отримати прямий контакт з потенційними партнерами з України. Співорганізатори з чеської сторони підберуть для кожного українського учасника відповідного партнера згідно вашого запиту. Про подію тут

7. Чеська фірма Techcentrum s.r.o. зацікавлена у постачанні великих обсягів дерев'яних брикетів для опалення з України. За деталями можна звертатися: Петр Беран (Petr Beran) Brusivo TYROLIT, Techcentrum s.r.o. Česká Třebová tel. 604 133 903 Email:brusivo@techcentrum.cz. Сайт тут.

8. Європейські супермаркети чекають товари з України. Ось тут деталі

9. Датська дизайнерська компанія, що займається товарами для приватних споживачів, шукає партнерів, які спеціалізуються на виготовленні металевих виробів. Їх цікавлять предмети декору для дому в мінімалістичному скандинавському стилі. Ось тут деталі.

10. Якщо ви спеціалізуєтеся на хейдмейд-товарах, то вам сюди. Українські товари посідають третє за популярністю місце на платформі Etsy. «Craft it» – проект Європейського Союзу, який допомагає продавати вітчизняні вироби. Спеціалісти дають поради, стосовно того, як продати свої творчі надбання за кордон, запрошують на навчання і консультують в разі потреби;

Читайте також: Чому, попри законодавчі зміни, обшуки бізнесу продовжуються

11. Хорватська компанія, яка займається виробами з кованого заліза, алюмінію, нержавіючої сталі, цинку пропонує дистрибуційні послуги українським виробникам металопродукції. Ось тут деталі.

12. А якщо вам треба зареєструвати торгову марку, то вам допоможе український чат-бот PatentBot – реєстратор торгових марок через Facebook Messenger. Тепер є змога вийти за межі України і з його допомогою українці можуть зареєструвати ТМ в 28 країнах Євросоюзу. Ось тут деталі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Zoya KAZANZHY


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини