Визначилися фіналісти чемпіонату світу з хокею-2018

3489 0

Збірні Швеції та Швейцарії стали фіналістами чемпіонату світу з хокею-2018 в елітному дивізіоні, який проходить в Данії.

Діючі чемпіони світу, шведи, в півфіналі розгромили команду США з рахунком 6:0. По грі перевага скандинавів була не настільки відчутною, але команда Рікарда Грьонборга краще скористалася своїми моментами. Ключовим відрізком матчу стала середина другого періоду, коли шведи закинули тричі, причому в різній комплектації – в меншості, більшості і рівних складах.

Американці за весь матч так і не змогли розмочити рахунок, а воротар шведів Андерс Нільссон оформив третій на турнірі "сухий" матч.

Воротарі: Нільссон – Кінкейд.

Суперником збірної Швеції у фінальному матчі, як і п'ять років тому на домашньому переможному турнірі, буде головна сенсація чемпіонату – команда Швейцарії. Після перемоги над Фінляндією в чвертьфіналі альпійська збірна прибрала зі свого шляху і канадців. Переможний рахунок виявився тим же, що і з фінами – 3:2. Канадці змушені були практично весь матч наздоганяти свого суперника, а останні хвилини перетворилися на справжній трилер, коли Канада з шостим польовим гравцем змогла відіграти одну шайбу, але зрівняти рахунок, незважаючи на всі зусилля своїх головних зірок, не змогла.

Швейцарія тільки третій раз в історії зіграє у фіналі чемпіонату світу. У далекому 1935-му році вона поступилася Канаді, а в 2013-му – якраз Швеції.

Воротарі: Кемпер –- Дженоні.

Фінал чемпіонату світу, як і матч за третє місце, відбудуться завтра, 20 травня.