Українська тенисистка виграла турнір серії ITF Womens Circuit, в фіналі розгромивши росіянку

3065 0

Українська тенисистка Даяна Ястремська виграла турнір серії ITF Womens Circuit в Римі. В фіналі 5 ракетка України розгромила росіянку Анастасію Потапову (6:1, 6:0).

"Українська тенісистка реалізувала шість з семи брейк-поінтів і програла суперниці один гейм на своїй подачі.

Титул в столиці Італії став для Ястремський третім на професійному рівні: у 2016 році вона виграла 25-тисячник в бразильському Кампінас, а в минулому сезоні стала чемпіонкою 60-тисячника в Угорщині. І ось тепер 100-тисячник в Римі.

Крім того, перемога в Римі дозволить Даян встановити новий особистий рекорд в рейтингу WTA, де вона підніметься як мінімум на 111 місце (зараз займає 127-у позицію)", – повідомляє isport.ua.