За 5 днів українські паралімпійці здобули 14 медалей

303 0

Людмила Павленко

Станом на 5-й день змагань (12 березня 2014 року) спортсмени-паралімпійці України завоювали 14 медалей, з яких 3 золоті, 4 срібниі і 7 бронзових медалей та посідають 3 загальнокомандне місце.

Двічі чемпіоном Паралімпійських ігор ставав Віталій Лук’яненко (інвалід з вадами зору) у змаганнях з лижних перегонів та біатлону.

Золоту медаль Паралімпіади здобула Павленко Людмила у змаганнях з лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Срібними призерами стали Батенкова Юлія – двічі (лижні перегони, серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату), Кононова Олександра та Яровий Максим (біатлон, серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).

Бронзовими призерами стали Шишкова Оксана – тричі (біатлон, спортсмени з вадами зору), Яровий Максим – (лижні перегони, серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату), Павленко Людмила, Юрковська Олена та Батенкова Юлія (біатлон, серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).