MENU

Кривавий бензин "Роснефти" в Україні

4191 1

Ми, українці, інколи, не усвідомлюючи, добровільно напряму фінансуємо російську агресію. Наприклад, коли заправляємося на АЗС, що належать #Роснефть. До відома: ВАТ "НК "Роснефть" - компанія з державною участю РФ (70% акцій), найбільший платник податків в бюджет держави агресора. Платежі в бюджет від "Роснефти" майже вдвічі перевищують платежі сумнозвісного ПАТ "Газпром". Зокрема, за результатами 2014 року "Роснефть" перерахувала в бюджет 3 трильйони рублів, а "Газпром" - півтора.

І саме через те, що військова агресія проти України фінансується за рахунок бюджету Російської Федерації, задля підтримки України, цілий перелік країн Заходу ввели санкції проти "Роснефті". Зокрема, ВАТ "НК "Роснефть" потрапила під санкції ЄС, США та Канади.

Тобто, щоб підтримати Україну країни Заходу пішли на зменшення своїх бюджетних надходжень, зазнав втрат бізнес цих країн. І виходить, що єдина країна, що не підтримала Україну - сама Україна. Це повний абсурд! Адже це означає, що силами українців фінансується ворог, що нас вбиває. У нас продовжує працювати українські філіал "Роснефти", а її прибуток формується за рахунок коштів простих українців, адже в країні працює більше 300 автозаправних станції, що належать "Роснефти". Це АЗС "ТНК", "Золотий гепард", "Формула", "Смайл".

Окрім того ворожий бізнес ще й не платить податки у Державний бюджет України в повному об'ємі - завозить паливо контрабандою, мінімізує ПДВ і акциз. Зрештою, "Роснефть" в Україні всі попередні роки активно збирала корупційні вершки з держбюджету України.

Зокрема, відомо, що ця компанія приймала активну участь в корупційних схемах Курченка. Правоохоронними органами України розслідується кримінальна справа, в якій фігурують структури Сергія Курченка, що надавали "послуги" ВАТ "НК "Роснефть" та її дочірнім компаніям з уникненням оподаткування, що завдало багатомільярдних збитків Державному бюджету України.

І в рамках цієї справи була здійснена єдина дія в інтересах України - в 2014 році арештовані нафтопродукти "Роснефті" на Васильківській нафтобазі, які "Роснефть" оформила на структури Курченка задля уникнення оподаткування.

Зараз всі ці нафтопродукти в повному об'ємі поставлені в українську армію.

Тобто це фактично єдина маленька перемога в цій сфері - паливом витягнутим з корупційної схеми, паливом, що належало ворогу були заправлені українські танки. В усьому іншому у нас повний провал - і найстрашніше це те, що ми дозволили "Роснефті" працювати в роздрібній торгівлі в Україні. А це означає, що ми фактично підставили власний народ, який, не усвідомлюючи, заправляється на заправках "Роснефті" і тим самим платить в бюджет РФ - з якого фінансується масове вбивство українців та захоплення наших земель.Чому так? Треба визнати у "Роснефті" в Україні є дах, який весь цей час гальмував введення санкцій. Люди близькі до "Роснефті" працюють на високих посадах в Генпрокуратурі (Касько) та в Мінюсті (Шкляр, Янчук).

Також ВАТ "НК "Роснефть" має інструмент маніпуляції громадською думкою, ЗМІ та цілим переліком спікерів з числа громадськості та народних депутатів, посадовців та політиків. Зокрема, через Тимура Бондарєва, який відомий тим, що восени 2014 року надавав юридичні послуги "Роснефті" зі зняття арешту з вище згаданого палива Курченка. Зараз він є членом правління впливової антикорупційної організації Трансперенсі інтернешнл Україна, яка формує політику цілого переліку ЗМІ, громадських організацій та публічних осіб.

Також активним в публічному просторі є керівник одеської ОДА, чию думку формує його перший заступник Володимир Жмак, який до літа 2015 працював гендиректором... "Роснефть-Україна". Працював на цій посаді в часи Януковича, організовував корупційні схеми з Курченком, працював в часи російської агресії. А зараз він не лише у владі, а є найближчою особою до головного ньюсмейкера України - Mikheil Saakashvili!!! Тому я звертаюся за допомогою до патріотичної громадськості. Я просто переконана, що байдуже який в кого "дах" і ЗМІ, українці самі б добровільно блокували роботу "Роснафти", якби знали, що це заправки "Роснафти".

Тобто просто минали б ці заправки, не купували кривавий бензин. Однак українці в переважній більшості просто не знають, що "ТНК" це - "Роснефть". Зізнаюся, я особисто лише кілька днів назад дізналася, що "Золотий гепард", що має сотні заправок по всій країні це "Роснефть". Тому звертаюся за допомогою до наших патріотичних організацій провести роз'яснювальну медіа компанію - пікети, блокування, тощо, щоб в ЗМІ пішли новини з яких українці дізнаються, які заправки належать "Роснафті". А таких особливо багато в Києві та навіть у Львові.

Я особисто сьогодні реєструю проект постанови ВР, щодо впровадження санкцій проти "Роснафти". І буду добиватися, щоб ця постанова була проголосована в Верховній Раді.

Також зверну увагу на швидку реакцію "Роснефті". Підписи депутатів під проектом постанови про санкції я збирала перед самим Новим Роком, а зразу після Новорічних свят дізнаюся, що "Роснефть" домовилася продати мережу АЗС в Україні швейцарській компанії. Тому прошу патріотів відреагувати, адже це в державних інтересах, щоб швейцарці передумали. Не можна дати заробити державі-агресору! Єдиний прийнятний варіант для України - націоналізація мережі заправок "Роснефті".

Тетяна ЧОРНОВОЛ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости