MENU

Делегати ПАРЄ підписали декларацію, у якій закликали до вирішення ситуації з Надією Савченко

2121 1

Делегати Парламентської асамблеї Ради Європи підписали декларацію, що надає Генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду мандат на роботу для забезпечення діалогу між президентами України та Росії без посередників щодо обміну військовополоненими та, зокрема, української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомила Віра Савченко, оприлюднивши на своїй сторінці у "Фейсбуці" відповідний документ.

«Ми, члени ПАРЄ, які нижче підписалися, стурбовані ситуацією з українськими та російськими полоненими. У зв'язку з цим, керуючись резолюціями 20134 та 2077, ситуація з Надією Савченко викликає глибоке занепокоєння», - йдеться у зверненні.

У документі делегати зазначили, що український та російський президенти публічно заявили на прес-конференціях, відповідно 17 грудня 2015 року та 14 січня 2016 року, про бажання здійснити обмін політичними в'язнями відповідно до Розділу 6 Мінських домовленностей від 12 лютого 2015 року.

«Таким чином, ми вимагаємо уваги Генерального секретаря Ради Європи до ситуації з цими заручниками та особливо до випадку Надії Савченко, члена нашої Асамблеї, якого все ще утримують за ґратами в Росії понад 1,5 роки. Цією декларацією ми закликаємо Генерального секретаря, використовуючи публічні заяви найвищих посадовців цих двох країн, здійснити усі необхідні кроки, щоб стати посередником між Росією та Україною для обміну полоненими», - заявили вони в декларації.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости