MENU

Навіщо Порошенко полетів до Мюнхена

4031 2

Участь президента України в Мюнхенській конференції з безпеки – дуже важлива та своєчасна подія, оскільки зараз кожен тиждень вносить певні новації в диспозицію сил та ситуацію в ключових гарячих точках планети, зазначає в своєму блозі на "Новому часі" колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

Так що обмін думками зі світовими лідерами вкрай важливий, а на Мюнхенській конференції є спромога обговорити важливі питання відразу із багатьма. Це унікальна можливість, і нею потрібно користуватися.

Що ця конференція дасть нам конкретно? Із того, що ми знаємо із президентського графіку, можна зробити висновок, що Порошенко матиме змогу публічно, перед великою аудиторією розповісти про наші потреби, дати оцінку ситуації із позицій України. Це дуже важливо, адже Захід недостатньо поінформований про ситуацію в Україні. Є спроможність подати наше бачення ситуації, на слова Петра Порошенка будуть змушені реагувати.

Зрозуміло, на конференції також буде присутній прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, і він теж не мовчатиме.

Що ж до того, що німці активно спілкуються з росіянами, про це сьогодні йшлося, навіть із цього повідомлення видно, що Україна є єдиною темою обговорення, і що позиція Меркель щодо Росії є, не побоюся цього слова, дуже жорсткою.

Тому я не вважаю спілкування Німеччини та РФ загрозою – до певної міри це навіть корисно, адже Росії в черговий раз розкажуть все, що про неї думають. Тим не менш, нам потрібно бути напоготові та розуміти, що за діями Росії потрібно стежити дуже уважно. Для того, аби бути в курсі, і потрібна участь президента у Мюнхенській конференції.

До того ж, на таких конференціях відбуваються важливі двосторонні зустрічі – в нашому випадку із генсеком НАТО, зі представниками Європейської комісії та керівництвом кількох європейських держав. Тому формат конференції для нас дуже корисний, головне – правильно використовувати надані можливості.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости