MENU

Відставка Каська – серйозна втрата для всіх, хто вірить у можливість змін у ГПУ - Сакверелідзе

707 2

Відставка Віталія Каська є серйозною втратою для всіх, хто вірить в можливість змін у Генеральній прокуратурі. Так заяву Каська про відставку прокоментував на своїй сторінці у Facebook інший заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

"Безумовно, відставка Віталія серйозна втрата для нашої команди і всіх тих людей, які вірили і вірять в те, що систему можна і потрібно змінити", - пише він.

Сакварелідзе зазначив, що за рік роботи їх команді вдалося знайти нових партнерів як всередині системи, так і за її межами.

"Дуже важливо підтримувати мотивацію і ентузіазм всіх хлопців, які не побоялися піти проти системи у згаданій Віталієм резонансній справі, за яку безкомпромісно взялася служба Генеральної інспекції. Не менш важливо довести розпочате до кінця з розумінням того, що нас і надалі будуть очікувати певні труднощі та перешкоди", - заявив він, додавши, що він поки залишається "боротися за кожен позитивний зсув" у системі прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні Віталій Касько заявив, що не може більше залишатися на посаді заступника генерального прокурора через корупцію, "свавілля і беззаконня". Він повідомив, що подасть рапорт про звільнення після спілкування зі ЗМІ. Також Касько зазначив, що про своє звільнення він радився з іноземними партнерами. 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости