MENU

Леніна на Леннона: Москаль першим із голів ОДА взявся за декомунізацію

1708 0

В одному із сіл Закарпатської області в рамках декомунізації вулицю Леніна перейменували на честь соліста групи "Бітлз" Джона Леннона.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

Зазначається, що губернатор підписав розпорядження про перейменування прокомуністичних вулиць у населених пунктах області в рамках закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки".

"Вулицю Леніна в с.Калини Тячівського району перейменовано на вул. Джона Леннона (співак і композитор, учасник групи "Бітлз")", - зазначено зокрема в документі.

"Із 22 лютого повноваження з перейменування вулиць перейшли до мене як голови ОДА. Кілька вулиць із вказаного списку змінені за пропозицією сільських громад (вони не встигли оформити перейменування у відведений законом строк)", - зазначає Москаль.

"А решта, в тому числі вулиці на честь загиблого в АТО Віктора Маркуся, президента Чехословаччини Томаша Масарика, видатних угорських та румунських діячів літератури та мистецтва, а також учасника "Бітлз" Джона Леннона я змінив на власний розсуд", - додав він.

Губернатор пообіцяв наступні розпорядження з декомунізації Закарпаття найближчим часом.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости