MENU

"Досить знищенню села та селянства" – фермери закликали прийти 15 березня до Ради

2895 0

Асоціація фермерів та приватних землевласників України закликає прийти до Верховної Ради завтра, 15 березня. В тексті заяви, оприлюдненій на сайті організації, говориться, що «сьогодні Україна переживає чи не найдраматичнішу мить своєї новітньої історії».

«Перед нами доленосна Мета – зробити рішучі кроки, аби збереглося і знову розквітло українське Село, щоб в нім жили заможні і щасливі Люди, які знають ціну щоденної священної хліборобської праці», – йдеться в тексті.

Це визначальна доленосність, бо саме в українському Селі зосереджене подароване українцям Господом первородне багатство української Нації – найродючіша в світі земля і багаті природні ресурси. А головне – тут споконвік жили і нині живуть люблячі цю землю і віддані їй Люди – Селяни. Тільки вони можуть дати шанс на повноцінне відродження нації за умов реалізації проукраїнської національної політики. Чи не в цій царині йде глобальна битва за Україну? Без перебільшення – так !

«План ліквідації селянства та захоплення України уже в дії», – стверджується в заяві. – Ви те бачите самі і від того страждаєте. Від неадекватних цін на вироблену вами продукцію (молоко, м'ясо, овочі, фрукти, зерно). Від грабіжницьких цін на матеріальні ресурси (паливо, насіння, добрива, засоби захисту, техніка, обладнання), а також на кредити. Від податків, прийняті всупереч Конституції, економічним принципам і здоровому глузду. Всі ці важелі впливу держави і бізнесу – це пряма руйнація Села. Все це факти, а не вигадки».

Переконані, що це не є наслідками економічної кризи або війни.

У заяві аграріїв це називають «підступними планами руйнування села, найактивнішого селянства (фермерства ) з метою загарбання землі і ресурсів, викорінення українського роду та перетворення гордої козацької нації на прислугу для світового планування, яка вже відчула ярмо більш, ніж 350 - літньої імперської і комуно - більшовицької неволі».

«Прийшла пора сказати твердо «НІ!» Досить знищенню села та селянства – серця і душі української нації. Настав час зупинити руйнування», - закликають в організації.

Висуваються такі вимоги:

1. Тіло Уряду, яке '' тхне '' на всю країну на винос і до відповідальності.
2. Нова коаліція та нова угода в основу якої має лягти Ухвала 26-го з'їзду АФЗУ в частині АПК.
3. Формування відкритого з участю громадськості нового технократичного уряду.
4. Усунення політичної корупції та влади олігархів шляхом прийняття змін до Конституції, та виборчого кодексу.
5. Поетапне перезавантаження усіх гілок влади та забезпечення контролю за владою шляхом створення ''Народної Ради " із відповідним законодавчим забезпеченням.

«Все це залежить від нашого єднання і організованості в досягненні Мети. Об'єднавшись, ми неодмінно вирвемось із злодійської системи, підло нав'язаної нам», - резюмують фермери.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости