MENU

Блокада вже перемагає

15583 0

Уряд, звісно, ще постарається її злити (тут у владців досвід є, але й люди теж мають цей досвід), вимоги поки не виконано. Але ситуація в країні вже почала змінюватися, люди прокидаються. Це найголовніше.

Читайте також: На Луганщині блокадники пропустили поїзд

І ще: Яценюк, Аваков і Порошенко, як з'ясувалося завдяки блокаді, не мають силового ресурсу проти народу. Це, мабуть, найважливіше викриття блокади. Відмова НГ та поліції штурмувати блокадників цілком продемонструвала, що вся влада Порошенка тримається на брехні та захоплених економічних ресурсах. Сили вони не мають.

А це означає, що незабаром вони муситимуть поступитися вимогам спочатку блокадників, потім фермерів, потім, коли люди осміліють - і тарифи зменшать. Не треба боятися, маси їх примусять і у відставку піти, коли буде таке бажання.

Читайте також: Корнейчук: Многим во власти выгодна блокада

Все питання зараз у масовості. Тому що будь-кого одного-двох-трьох вони і арештують, і штрафами та поборами задушать, і все решта. А з масами вони нічого не зможуть зробити. Це головне надбання блокади на даний момент. в інфрмаційному сенсі. Люди побачили.

Катерина БЕРЛІЗОВА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости