MENU

Блоги на UAINFO: незалежність та свобода самовираження

3016 0

Шановні читачі, як ми і обіцяли, від сьогодні на нашому сайті запрацював новий розділ "Авторські блоги"! 

Ми запросили  до співпраці блогерів, політиків, аналітиків, громадських діячів та просто небайдужих громадян, готових поділитися своїми конструктивними думками і поглядами на те, що відбувається в нашій країні і світі в цілому.

І для нас є дуже почесним і приємним той факт, що на наше запрошення відгукнулися такі поважні автори.

Одним з перших у нашому розділі свій матеріал представив відомий український філософ Сергій Дацюк. Він написав розлогий матеріал, у якому розкрив поняття сучасних блогів та блогерів і пояснив, чому блоги стали настільки читані, а блогери настільки популярні.

"Блог дозволяє будь-кому спробувати свої сили у якості вільного автора. Такі можливості дає Інтернет, який значно знизив поріг входження на ринок авторської журналістики. Схема «блог+обговорення блогу в соціальних мережах» виявилася надзвичайно ефективною для змістовної комунікації на сучасному етапі.

Все влаштовано набагато простіше, ніж у традиційному виданні. Читач в Інтернеті знаходить свого чи своїх блогерів незалежно від їх приналежності до якого-небудь видання (телеканалу), бо видання як такого власне немає: Інтернет і є фактично видання і телеканал.

Водночас блогер з самого початку має те, чого ніколи не мав журналіст будь-якого видання (телеканалу) - незалежність та можливість самому вибирати теми, стиль, способи подачі та самопрезентації.

На перший погляд здається, що цю свободу блогера може віднімати лише аудиторія, але не видання (телеканал), як це було раніше. Але з часом аудиторія по мірі свого зростання може вимагати від шанованого нею блогера висвітлення тих чи інших тем, корекції його позиції чи просто відмови від деяких тверджень", –  написав Дацюк.

Також до Вашої уваги пропонується блог директора соціологічної служби "Український барометр" Віктора Небоженка, у якому він пише про нові темники "порохоботів"

Український політик, народний депутат України 3-го, 4-го та 5-го скликань Борис Беспалий у своєму новому блозі "Русский Крым: сумний ремикс" віршем Максиміліана Волошина нагадав про анексований Крим.

Наша постійна дописувачка, українка, яка проживає у Іспанії, Олена Косенко, написала новий блог "Про наше українське бажання усім угодити. Усім, крім себе" про те, що українці мають поважати свої традиції. 

Якщо ми не будемо відрізнятись від інших народів, то нас ніхто і не буде помічати? Хіба цього ми хочемо для себе і своїх дітей?

Не біймося бути собою, бути відмінними. Тільки тоді ми будемо цікавими і собі і іншим. Як ми зіллємося з нашими сусідами, то з планети зникне одна чудова квітка", – пише вона у блозі.

Нагадаємо, що писати блоги на uainfo.org може будь-який бажаючий автор у довільній формі.

Ми із задоволенням надамо усім бажаючим місце в блогах на нашому ресурсі. Давайте разом розповідати про найцікавіші події, а також про те, що може змінити наш світ на краще! 

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости