MENU

Як на Закарпатті маніпулюють довкола мовного законопроекту. ВІДЕО

1230 0

Дискусія навколо законопроекту про державну мову корисна ще й тим, що швидко виявляє ворожу агентуру в Україні, продажних скотин і корисних ідіотів.

Читайте також: Закон про державну мову: прийняти реальність

Цей сюжет мукачівського кабельного каналу – яскраве тому підтвердження. Канал не полінився (і не пошкодував грошей) поїхати в Берегово і поговорити з ретельно "в інтересах партії" дібраними місцевими угорцями, а також набрати коментарів від українофобів на зарплаті на кшталт депутата облради Чубірка (представник "Українського вибору" Медведчука в Закарпатті; до речі, саме з останніми двома прізвищами й пов'язують значні фінансові вливання в цей кабельний канал). Зроблений у найкращий традиціях пропаганди, цей "сюжет" не показує жодної іншої точки зору на проблему і по суті є маніпуляцією та розпалюванням міжнаціональної ворожнечі (цього разу – проти українців, української мови й української держави).

Говорячи з угорцями, "журналістка" чомусь не поцікавилася захистом мов національних меншин в Угорщині. Хай би угорці подали нам приклад! Я знаю причину відсутності зацікавлення – бо в Україні мовне законодавство на голову демократичніше і ліберальніше за жорстку мадяризацію в орбанській неодиктатурі.

Читайте також: Черговий крок до повноцінного українського мовно-культурного простору

Дуже шкода мені "журналістів" і персонал цього каналу, бо така продажна робота з відпрацювання медведчуківських грошей – пляма на репутації й совісті, яку в мікроскопічному закарпатському медіасередовищі прихова не вдасться. Ганьба.

Сюжет намагається переконати, що найважливішою є економіка, а про мову треба забути, але довжина цього помийного матеріалу – майже сім хвилин! Багато канал має таких довгих сюжетів про економіку?

Андрій ЛЮБКА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости