MENU

План Гройсмана зводитися до продажу держпідприємств та землі – Коновалюк

2091 0

Увесь план уряду зводиться до трьох основних пунктів: розпродати залишки держпідприємств і українську землю та побільше продавати зерна і лісу-кругляка. Про це сьогодні заявив в ефірі радіо "Ера" економіст, лідер ВО "Нова Україна" Валерій Коновалюк, коментуючи Середньостроковий план дій уряду Гройсмана до 2020 року, повідомила Газета.ua.

Він зазначив, що план Гройсмана аматорський та порожній. "Але незважаючи на це, в ньому ми можемо побачити реальні "плани" уряду. Влада продовжує сліпо слідувати умовам, які ставить МВФ, і вже зараз планує розпродати залишки держвласності та українську землю. На словах Гройсман обіцяє відмовитися від орієнтації на ресурси в економіці, але насправді – міняє на кредит від ЄС експорт лісу-кругляка", – зазначив Коновалюк.

Економіст впевнений, що заява уряду про публічну приватизацію державних підприємств – це зізнання в невмінні керувати ними. "Насправді, уряд зізнався в своєму невмінні налагодити ефективне управління державною власністю. А тому він готовий з легкістю позбутися цієї непосильної ноші та доприватизувати недоприватизоване. За допомогою грошей, отриманих від приватизації, Кабмін сподівається залатати бюджетні діри", – упевнений Коновалюк.

На думку економіста, влада повинна змінити пріоритети у розвитку країни, розпочати розвивати велике і дрібнотоварне промислове виробництво та спиратися насамперед на внутрішні ресурси." Разом з економістами і промисловцями ми розробили План перезапуску економіки, головна мета якого – перетворення України в індустріальну країну. Наш план розвитку країни передбачає розвиток вітчизняної промисловості, підтримку власного виробника та нову індустріалізацію", – підсумував Коновалюк.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости