MENU

У Трампа є свій Рошен. Не буквально, звісно - експерт

2137 0

У Трампа є свій Рошен. Не буквально, звісно. Два тижні тому китайський уряд попередньо схвалив створення нової торгівельної марки від найстаршої дочки президента США Іванки Трамп. Таких схвалень з часів інавгурації вона отримала принаймні п'ять. Вона успішна бізнес-леді.

Проблема лише в тому, що вона в той сам час є радницею свого батька і навіть має кабінет у Білому домі. При тому, що вона зразу після інавргуації розповіла журналістам, що збирається бути лише дочкою. Так само радником є зять президента, чоловік Іванки Джаред Кушнер.

Читайте также: Фактор Иванки Трамп в американской политике. Кто правит в США?

У США 1960 року ухвалено закон про непотизм, або кумівство по-нашому. Який обмежує можливості використання родичів в уряді. Поки що не зрозуміло, чи порушив його Трамп, але в порушенні етичних норм його звинувачують опоненти.

Коли президент Китаю відвідував недавно з візитом США, то дочка Іванки 5-річна дівчинка співала йому пісню китайською мовою, яку вона вивчає. Трамп, який раніше критикував Китай, після цього візиту змінив гнів на милість і почав говорити про те, що з Китаєм все гаразд - я, звісно, спрошую його слова, але усть така.

Питання: чи не вплинули на позицію Трампа позитивні рішення китайського уряду щодо бізгесу його дочки? На це, мабуть, мають американці відповідати. До речі, соціологія показує, що переважна більшість американців проти того, щоб Іванка обіймала посаду у Білому домі.

Юрій ЛУКАНОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости