MENU

Пам'ятайте про те, що безвіз ніколи не був первинною ціллю і метою найліпших людей

1450 0

Після початку перших студентських протестів за євроасоціацію в колах людей, які вважають себе націоналістами, або просто "правими", виникало немало суперечок. Більшість не тішили себе ніякими ілюзіями і тоді вже вважали Європейський Союз Радянським Союзом по-новому.

Але багато хто відразу був впевнений, що треба просто розхитувати ситуацію, користуючись черговою нагодою. Що Євроасоціація - чудовий привід і шанс. Що це саме те, що нарешті витягне на вулиці повноцінну багаточисельну масовку пересічних громадян. Саме те, чого завжди не вистачало раніше.

Згодом, жорстоко розігнавши студентів, нам подарували ідеальний поштовх і каталізатор. І усі питання про доцільність відпали в одну мить.

Читайте також: Безвіз не забезпечить європейську якість життя в Україні

Не дивлючись ні на що, усі ми маємо визнати, що безвіз - це все ж таки дуже добре.

В контексті продовження твердої лінії відторгнення від колишньої російської метрополії. В контексті осягнення світу із подальшим розумінням того, що в ньому існує потужне й прекрасне. Те, до чого слід прагнути. Те, за що варто боротися. В контексті збереження вміння і здатності радіти в наш час. Це дуже важливо.

Але маємо тверезо усвідомлювати і пам'ятати про те, що безвіз ніколи не був первинною ціллю і метою найліпших людей. Ядра протесту. Авангарду революції. Фундаменту фронту. Тих, хто зробив все своєю власною кров'ю. Тих, перед ким усім іншим поки що має бути соромно.

Vladimir SHEREDEGA


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости