MENU

Український школяр отримав "золото" на міжнародній олімпіаді з інформатики в Ірані

2638 0

Учень 11 класу з Кіровоградської області Антон Ципко отримав "золото" на 29-й Міжнародній Олімпіаді з інформатики серед школярів IOI-2017 (International Olympiad in Informatics), яка пройшла в Тегерані (Іран).

Про це журналіст Антон Павлушко повідомив в Facebook .
 

"Кращий показник серед українців показав Антон Ципко (11-й клас, с. Голованівськ, Кіровоградська область) - золота медаль, 414 балів з 600 можливих. У цілому в персональному заліку українець фінішував восьмим - це найкращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року", - йдеться в повідомленні.

Також журналіст зазначив, що срібні нагороди вибороли Станіслав Томаш (11-й клас, м.Ужгород) та Ілля Коваль (10-й клас, м.Харків). Наймолодший учасник української збірної, 9-класник Назарій Деньга з Кременчука, отримав диплом учасника міжнародної Олімпіади.

 
Всього в змаганнях взяли участь 304 учасника з 84-х країн світу. Олімпіада проводиться з 1989-го року, українська збірна бере в ній участь вже 25-й раз. В цілому українці здобули 8 золотих, 24 срібних і 44 бронзових нагороди. Наступна, - ювілейна, - тридцята Олімпіада відбудеться через рік у японському місті Цукуба.

Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости