MENU

Мер Конотопа, який розігнав зібрання медвечуківців у місті, йде пішки до Києва. ФОТО, ВІДЕО

3854 0

"5 серпня 2017 року, 15:15, я вирушив пішою ходою з Конотопа до Києва за дорученням конотопської громади зі зверненням до Президента України про розпуск Конотопської міської ради та проведення позачергових місцевих виборів", - з таким зверненням розпочав свою ходу мер Конотопа Артем Семеніхін.

Артем Семеніхін, який власноруч розігнав акцію медведчуківців в своєму місті, має намір особисто зустрітися з Гарантом і передати йому вимогу конотопської громади. 

Шість місяців він намагався достукатися до депутатів і провести сесію для прийняття життєво необхідних для міста рішень, але група депутатіввідмовилися виконувати свої депутатські повноваження, вони не з`являлися на сесії, або ж відмовлялися голосувати за важливі бюджетні питання.

Читайте також: Як Кремль хаотизує Україну, і хто йому допомагає

Тепер місто в повній економічній кризі, медикам і працівникам дошкільних закладів немає чим виплачувати заробітну плату, дороги не ремонтуються, бюджет втратив мільйони грантових коштів від Євросоюзу, місто не отримало сотні нових робочих місць. Цей список далеко не повний, і можна було б зробити для міста набагато більше.

 

Читайте також: Чим модерне суспільство відрізняється від середньовічного

"Були ідеї, були плани, але… група депутатів, вимагаючи високих посад та грошей, виступили проти людей і проти здорового глузду. Тому громада Конотопа пішла на відчайдушний крок: доручила мені пішки подолати шлях від Конотопа до Києва і донести до перших керівників держави їхню думку, їхні проблеми", – каже Семеніхін.

Рух Артема Семеніхіна за маршрутом до столиці можна відслідкувати на офіційній публічній сторінці міського голови у "Фейсбуці", а також у інших соціальних мережах за хештеґом #ПочуйКонотоп.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости