Динамо розгромило Олександрію

2443 0

"Динамо" приймало "Олександрію". Віце-чемпіони України здобули перемогу з рахунком 3: 0, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

"Динамо" вперше грало після того, як пішов їх лідер Андрій Ярмоленко в дортмундську "Боруссію". Якщо в першому таймі у господарів були проблеми з подоланням оборони суперника, то відразу після перерви "біло-синім" вдалося припинити в голи два розіграшу кутових - забиті м'ячі на рахунку Євгена Хачеріді та Дьємерсі Мбокані.

Третій гол красивим ударом у верхній кут провів Віктор Циганков. "Динамо" набрало 19 очок і закріпилося на другомі місці в турнірній таблиці.