Збірна України здобула четверте золото на Іграх Нескорених

532 0

Збірна України здобула четверту золоту медаль на Іграх Нескорених, що проходять серед військовослужбовців та ветеранів з інвалідністю у Канаді.

"У Романа Панченка золото! Довгі та виснажливі тренування, робота над собою та підтримка друзів, рідних та команди - все це дало свій результат!" – йдеться в повідомленні української збірної в Facebook.

22-річний боєць 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних сил України Роман Панченко отримав золото зі стрільби з лука.

Його тяжко поранили у бою під Красним Лиманом. Він переніс низку складних операцій, після яких лишився прикутим до інвалідного візка.

Нагадаємо, що на Іграх Нескорених у Канаді збірна Україна здобула шість медалей.

Першу бронзову медаль приніс 29-річний офіцер Національної поліції з Луцька Сергій Торчинський на змаганнях зі штовхання ядра.

Згодом Олег Зимніков переміг в бігу на 1500 метрів та завоював перше золото.

Срібну медаль завоював 29-річний Олександр Ткаченко з Чернігова на дистанції 400 метрів.

Другу золоту медаль на Іграх Нескорених завоював Василь Пашкевич з пауерліфтингу.

Українець Вадим Свириденко завоював бронзову медаль з веслування на тренажерах в категорії IR1.

Капітан збірної України Олександр Писаренко завоював золото у веслуванні на тренажерах.

Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, набутою під час виконання службових обов'язків.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в зв'язку з участю українських військових в місіях ООН і безпосередньо як країна, чиї бійці мають бойовий досвід в антитерористичній операції на Донбасі. Разом з Україною в цьому році в Іграх Нескорених також дебютує збірна Румунії.