MENU

У людей багато гніву і, що гірше, стало значно більше зброї, ніж було в 2013 – чиновниця

3217 0

А поговоріть зі мною.

У мене шалене відчуття осені 2013. І воно в дрібницях, в таких локальних штуках різних, напівмірах і напівтонах.

У мене, чиновника і посадової особи місцевого самоврядування, просто не лишилося вже юридичних легальних способів досягнення справедливості. Що казати іншим людям?

Ані продажних мусорів ніхто на місце не може поставить, ані от в останній ситуації, коли екс-депутат міськради побудував стоянку людям в дворі і нема жодного законного способу це припинити і покарати паскуду.

Читайте також: Влада зробила все, щоб імманентна цінність держави для громадянина тяжіла до нуля

Вчора опублікували сенсаційні матеріали слідства ГПУ про вбивства людей на Майдані беркутом, причетність діючих (!) працівників поліції, незаконну видачу зброї... І ви знаєте що після цього сталося? Та нічого не сталося. Абсолютно нічо.

Судді вважають, що треба перекладати адресу електронної пошти і ви думаєте, що якісь обурені люди підпалюють цей суд? Та ні, просто нічого не відбувається.

Ахметов приватизує чергові обленерго? І шо? І нічо.

Раніше всі хоч якось мімікрували під патріотів, вишиванки носили, військовим демонстративно допомагали, вата тихенько мовчала. Вже не мовчить. Тепер сєпари - "люди з іншою точкою зору", ми маєм дозволить їм голосувати, бо світ не пойме. Російська агентура фігачить відверту ворожу пропаганду з усіх ресурсів, зауваження їм робити не можна. "У вас всі сєпари..." звучить у відповідь. Бо вже не страшно, вже можна не ховатись.

Обєзумєвший губернатор області двіжує з організаторами проросійських мітингів? Та нічо, зате подивіться, який каравай і дівчата у віночках зустрічають гостей з Білорусі, через яку ми скоро запустим авіарейси на Москву. Тисячі небайдужих громадян підтримують курс партії і правітєльства, вєртікаль сільна как нікогда.

Я це чула від ригів в 2013 в грудні і чую зараз. Срєзи социологічєскіє їм показують всеосяжну перемогу і це через те, що баржа з кавунами все ж дійшла до Києва, про це був твіт у Гройсмана, ти шо, не бачив, зрадофіл, не віриш в водниє ворота, гімнюк?

Щось буде. І буде скоро. Бо кризу справедливості не врятує навіть економічне зростання, хоч я досі не розумію, яким чином і воно має відбутись.

Читайте також: Ідея перспективи України

Але тоді було зрозуміло, хто ворог і де він. От Янукович, от його партія. Що буде тепер - я не знаю, але точно можу вам сказати, що у людей стільки гніву і, що гірше, стало набагато більше зброї, ніж було в 2013.

Люди, що приймають в цій країні рішення, відірвались від реальності. Просто втратили відчуття моменту. Точно як їх більш злочинні попередники.

Kateryna HANDZIUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости