MENU

Я бачу на власні очі, як з дітей роблять овочів – батько школяра

3389 0

Симуляція шкільного навчання.

Кілька ремарок про освіту. Не буду говорити про те, що нас очікує, а просто розповім кілька історій про які не можна мовчати. Мій син ходить в 2 клас.

Він ходить в просто, загальну, середню і т.д. і т.п. школу. Це проста школа. Без фанатизму. Кожний з нас ходив в таку школу.

У них в класі 30 учнів. І цих учнів намагаються чомусь навчити. За рік до школи ми відвідували підготовчі курси. Вони були дуже корисні і цікаві. Але забудьте. Курси для дитини це тупо витрачені ваші гроші.

Читайте также: Коли витягуєш щасливий квиток: хороші вчителі у звичайній школі

Дякуючи нашій школі усі здобутки можете засунути куди подалі. Я не можу зрозуміти елементарних речей. Чому вчитель орієнтується на учнів, які не мають підготовки. Саме тому за 2 роки ми активно йдемо назад, а не вперед.

Школа знищує ініціативу. Я пригадую, як мій малий на підготовчих курсах тягнув постійно руку, намагався відповідати і постійно виходив до дошки. А тепер у нього тіпання викликає лише слова про домашні завдання, про школу чи уроки.

Дітей у школі вчать не вчитися, а робити вигляд, що вони вчаться. Відсутня мотивація, бажання, намагання. Школа - це як віртуальна симуляція.

І з кожним днем, я спостерігаю за тим, як мій син все менше і менше хоче вчитися, не хоче розуміти, не хоче думати. А я в свою чергу починаю зриватися. Потім себе за це звинувачую. Я розумію, що хтось винен в цьому абсурді. Це гра під назвою "ШКОЛА". Непотрібна, зайва, не справжня, ідіотична, абсурдна. Я бачу на власні очі, як з дітей роблять овочів!

Моторошна картина. Додавання в стовпчик заборонено; англійська спочатку сприймається на слух, а потім вчать літери; в природознавстві теми, які не потрібні в 2 класі, основи здоров'я та інформатика - це просто вінець абсурду.

Додати до цього не оптимальний розклад, в якому в 2 класі 6(!!!!) уроків і на виході ви отримаєте українську школу зразка 2017 року. І повірте така школа не потрібна. Вона існує для того, щоб знищувати індивідуальність і викачувати гроші з батьків.

Школа - це маленький, не вдалий бізнес проект. З одного боку в шкільних столових пхають наших дітей небезпечною їжею, а потім дивуються, чому наші діти хворіють на коліти та гострити.

Читайте також: Почему в американской школе дети чувствуют себя счастливыми и готовы покорять мир: 10 причин

Я ще пам'ятаю блиск і жагу в очах свого сина, а зараз це темрява.  Це всього на всього 2 клас.

Мого сина фактично знищили за 2 роки. Бездарі, які уміють лише нищити і калічити. Вони лише вміють кивати на міністерства, різних чиновників, на економіку, парламент, на війну, кризу, безвихідь, на референдум в барселоні, урагани в сша, погані дороги в кенії, випробування ракет в кндр.

Шкода, що вони намагаються чомусь навчити наших дітей!

Олексій ПОРОГОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости