MENU

Доній: Чому я проти поїздки збірної України на чемпіонат з футболу до Росії

1477 0

Чому я проти поїздки збірної України на чемпіонат з футболу до Росії.

В умовах агресії з боку Росії особисто я виступаю за максимальне припинення взаємостосунків з цією державою-загарбницею.

Дивно, коли одні і ті самі люди виступають проти поїздок музикантів до Росії, і водночас знаходять аргументи , щоб обгрунтувати легітимізацію країни-агресора нашими футболістами.

Читайте також: Российский комментатор назвал судейство позором и ушел из эфира. ВИДЕО

Так, я розумію, що і футболісти, і фанати чекали чемпіонату. Та, участь у чемпіонатах-мрія і спортсменів, і фанатів. Але це, якщо країна, яка приймає чемпіонати не вкрала у Вас частину території, і тисячі життів...

Завжди наводжу контраргумент: в 1980 році США та їхні західні союзники бойкотували Олімпіаду в СРСР. Так, участь в Олімпіаді-це мрія спортсменів, і мрія їхніх вболівальників. Чи прикро була американським і європейським спортсменам пропускати Олімпіаду? Прикро мабуть. Але інтереси демократії у світі були вищими.

Так які ж інтереси демократії були у 1980 році? Чому США бойкотували Олімпіаду в СРСР?

Та тому, що СРСР ввів війська в Афганістан!

Читайте також: Будущее украинского футбола хуже, чем нам кажется

Не в Каліфорнію ввів війська. Не Алеутські острови окупував. А в далекій Афганістан, який і на карті далеко не кожен американець віднайшов би.

А Росія ввела війська в Україну...І окупувала частину території України...

Скільки себе пам'ятаю, був футбольним вболівальником. До школи(до 7 років) мені дозволяли дивитися телевізор тільки, коли його дивився дід. А дід дивився і любив футбол. Тому з самого дитинства я знав по прізвищах всіх футболістів київського "Динамо".

Чи вболіваю я й досі за наших футболістів? Так. Але на жаль у наших футболістів, чи у Федерації Футболу України не стачило мужності заявити, що вони не поїдуть на чемпіонат до Росії. Я не знаю, які б були покарання чи санкції до збірної України після цього від ФІФА. Та я знаю, що позиція вона або є, або її нема..

Так, я хочу перемоги українців в кожній грі. І так, я не хочу, щоб українці їхали на Чемпіонат з футболу до Росії. І взагалі я не хочу, щоб хто не будь з громадян України їздив би до цієї країни.

Олександр ДОНІЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости