Українка завоювала "золото" на чемпіонаті Європи з біатлону

1231 0

Українка Ірина Варвинець здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить в італійському Ріднау. Наша співвітчизниця виявилася сильнішою за всіх у спринтерській гонці, подолавши 7,5 кілометрів дистанції за 25 хвилин і 54 секунди.

Запорукою підсумкової перемоги Ірини стала ідеальна стрілянина. На обох вогневих рубежах біатлоністка збірної України обійшлася без промахів. Крім того, Варвинець показала відмінну швидкість по дистанції, не давши засумніватися в своїй перевазі.

Наша спортсменка на 12,5 секунди випередила француженку Шевальє і більш ніж на 15 секунд представницю Японії Ташізакі. Ця нагорода стала першою для України на континентальній першості.