Український гімнаст здобув дві золоті медалі на етапі Кубка світу

1829 0

Український гімнаст Ігор Радівілов виграв друге золото Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі (Катар).

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

"Ігор Радівілов здобув перемогу в опорному стрибку на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в м Доха!" - сказано в повідомленні.

Як повідомляє Трибуна, в опорному стрибку Радівілов набрав 14,599 очок. Друге місце зайняв китаєць Цюй (14.566), третє - турок Ферхат Арікан (14.533).

Днем раніше Радивілов завоював золоту медаль у вправах на кільцях, набравши 15,266 бала. Другим став гімнаст з Туреччини Ібрагім Колак (15,000), а третє місце зайняв китаєць Цзоу Цзин Юань (14,966).