"Шахтар" має проблеми у захисті, у жодній грі не видно переваги "гірників" над суперниками – футбольний тренер

611 0

"Шахтар"

"Шахтар" складно грає матчі Ліги чемпіонів. У жодній грі не видно переваги "гірників" над суперником. Добре, що вдалося забити другий м'яч "Аталанті" в кінці гри, коли суперник відкрився та пішов виривати перемогу. Чи в грі на "Максімірі", коли хорвати втратили перевагу у два м'ячі буквально за 5 хвилин.

У матчі проти "Динамо" Загреб гра була рівною. Не сподобалося, як грали наші футболісти зі збірної. П'ятов провалив гру. Воротар його рівня не має права допускати такі помилки, як з третім голом. Потім Андрій став одним з ініціаторів третього голу у ворота суперників, але воротар має в першу чергу думати про безпеку власних воріт. Матвієнко не переконав. У Степаненка гра не пішла. Рівень футболу в матчі був невисокий. Багато боротьби та бажання, але не видовищності, пише Олег Федорчук, для Gazeta.ua.

Хорвати грали обережніше. Їм важливо було не програти або не зіграти у нічию більше за 2:2. Стиль гри з високим пресингом передбачає багато ризиків. Тому від нього "Динамо" відмовилося. Зробили ставку на силовий футбол. Не скажу, що хтось із суперників переважав. Обидві команди мали свої моменти й активні фази гри.

Тренер "Динамо" Ненад Б'єліца провів заміни на 80 хвилині, які дозволили забити два м'ячі. Луїш Каштру почав проводити заміни тільки в кінці гри. Фізично "гірники" підсіли в середині другого тайму. Потрібно було раніше освіжати гру. Враховуючи, що у попередньому турі УПЛ проти "Карпат" Каштру дав відпочити майже всім основним гравцям.

Минулого сезону "Шахтар" багато пропускав у єврокубках. Цього сезону вже 9 пропущених м'ячів у 4 матчах. Причина у векторі селекції донецького клубу. "Шахтар" орієнтується на бразильців в атаці, а от оборона завжди була вразливим місцем команди. Ці проблеми були актуальними ще з часів Луческу. Одним захисником не виправиш ситуацію. Потрібно думати над запрошенням групи футболістів для підсилення захисної лінії.

Тепер "Шахтар" має перевагу над "Динамо" Загреб за очними матчами. В разі рівної кількості очок "гірники" матимуть вищу позицію, бо забили в гостях 3 м'ячі. "Динамо" Загреб мусить набирати більше очок у двох матчах, що залишилися. Важко говорити про фаворита.

"Шахтарю" обов'язково потрібно перемогти вдома "Аталанту" в останньому турі. Шанси в гостьовій грі проти "Манчестер Сіті" набрати очки малі. "Динамо" Загреб має матч проти чемпіона Англії в останньому турі, коли йому вже нічого не буде потрібно. Ситуація вкрай заплутана. Можливо, що друга команда групи визначатиметься в останні хвилини в шостому турі.