НБА змінила формат "Матчу всіх зірок" на честь Кобі Браянта

435 0

Кобі Браянт

Національна баскетбольна асоціація змінила формат "Матчу всіх зірок" на честь загиблого в авіакатастрофі легендарного баскетболіста Кобі Браянта.

Про це повідомляє НВ з посиланням на офіційний сайт НБА.

Відповідно до зміненого регламенту, перші три чверті матчу будуть починатися з рахунку 0:0, проте команди будуть боротися за перемогу в кожній з них. Четверта чверть не буде лімітована звичними 12 хвилинами. Замість цього буде встановлена позначка за набраними очками.

Фінальний рахунок буде сформований шляхом додавання всіх набраних очок за попередні три чверті кожної команди і додаванням 24 очок – на честь ігрового номера, під яким виступав Браянт у складі "Лос-Анджелес Лейкерс" з 2006 по 2016 рік.

Крім того, кожна команда зможе вибрати благодійні організації, яким будуть пожертвувані кошти після матчу. За перемогу в чверті команда передасть 100 тисяч доларів, за перемогу в матчі – 200 тисяч доларів.

69-й "Матч всіх зірок" пройде в ніч з 16 на 17 лютого в Чикаго. Капітанами команд стануть форварди Леброн Джеймс з Лос-Анджелес Лейкерс і Янніс Адетокумбо з Мілуокі Бакс.

Нагадаємо, що 27 січня Кобі Браянт загинув в результаті аварії вертольота в Лос-Анджелесі. Крім баскетболіста, на борту перебували його донька Джина, її одноклубниця Аліса Алтобеллі разом з батьком, бейсбольним тренером Джоном Алтобеллі і своєю матір'ю Кері Алтобеллі.

Також у вертольоті були тренер команди Крістина Маузер, Сара Честер з дочкою Пейтон Честер і пілот вертольота Ара Зобаян.

Причиною авіакатастрофи вертольота, в якій загинув баскетболіст Кобі Браянт, міг стати густий туман.