"Динамо" розгромною перемогою повернуло собі перше місце в УПЛ

568 0

Київське "Динамо" в матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу обіграло в гостях ФК "Львів" і знову вийшло на перше місце в турнірній таблиці. Поєдинок на "Арені Львів" завершився з рахунком 1: 4.

Як повідомляє Оbozrevatel, поєдинок з перших хвилин почався з атак гостей. "Львів" в середині поля зустрічав "Динамо", граючи дуже компактно, і намагаючись не давати коридор для суперника. Гравці столичної команди прагнули закидами та далекими передачами розхитати оборону суперника, інформує UAINFO.org.

Як тільки вертикальними передачами між лініями вдавалося знайти Буяльського або Циганкова, відразу виникала небезпека.

Захопившись нападом, підопічні Луческу пропустили небезпечну атаку. Захищаючись у своєму штрафному Миколенко зіграв рукою і Катерина Монзуль після перегляду ВАР призначила пенальті – 1:0.

Переможний для львів'ян рахунок тримався 3 хвилини. Все той же Миколенко реабілітувався за свій провал, видавши ідеальну передачу на хід Буяльському – 1:1.

Під завісу тайму Циганков зробив рахунок 2:1. "Динамо" втекло у швидкий прорив, Шепелев відмінно вирізав на хід Віктору, і футболіст збірної України правою ногою відправив м'яч у ближню дев'ятку.

У другому таймі Гармаш, який вийшов замість Супряги, оформив дубль. На 57-й хвилині Денис вдало зіграв у штрафному гостей, а на 83-й хвилині дальній удар і рикошет допомогли йому встановити рахунок 1:4.