Київський слід та літера Z: визначився переможець Ліги чемпіонів

988 0

Мадридський "Реал" з рахунком 1:0 на стадіоні "Стад де Франс" у Парижі обіграв англійський "Ліверпуль" і у 14-й раз у своїй історії виграв Лігу чемпіонів.

Фінальний матч, який за складом учасників став повторенням київського поєдинку 2018 року, розпочався зі скандалу. Через технічні проблеми вхід під літерою Z на трибуни паризького "Стад-де-Франс" перестав працювати, організувалися величезні черги, а зустріч затрималася на 45 хвилин, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Гра розпочалася за повного домінування номінальних господарів. Англійці контролювали м'яч у центрі поля, намагаючись позиційно розхитати щільну оборону представників Іспанії. Майже всі футболісти "Реала" перебували за лінією м'яча, за перші 20 хвилин організувавши єдину контратаку.

Футболісти з Мадрида намагалися банальними закидушками на Бензема загострити ситуацію, але це все легко читалося захистом "Ліверпуля". Свій козир у швидкості пересування особливо від Вінісуса королівський клуб поки що не використав.

Водночас англійські гравці все ближче і ближче наближалися до воріт Куртуа і бельгійцю вже двічі доводилося вступати в гру, рятуючи "Реал" від вірного гола. У першому моменті Тібо встиг скластися, відбивши близький удар Салаха.

За кілька хвилин найкращий голкіпер світу зреагував на "постріл" Мане, після чого м'яч влучив у штангу.

До кінця першого тайму гості так і не змогли налагодити атакувальні дії. "Ліверпуль" домінував і максимум, на що були здатні мадридці, це зробити кілька безпечних випадів. Команда Карла Анчелотті обрала тактику очікування.

Перед самою перервою "Реал" організував єдиний гострий момент. Після серії рикошетів та відскоків Бензема зміг пропхати м'яч у сітку, однак зробив це через становище поза грою.

Старт другої половини почався шокуючи для "Ліверпуля". На 63-й хвилині підопічні Клоппа пропустили гостру контратаку, яку замкнув Вінісіус Жуніор. Форвард збірної Бразилії на межі офсайда забив у порожній кут воріт Аліссона.

Це стало першим і єдиним ударом у ворота воріт віцечемпіона Англії. Забивши такий необхідний гол, "Реал" повністю відійшов усім складом на захист.

"Ліверпуль" невпевнено почував себе за такої ситуації, буквально ув'язуючи у штрафному майданчику суперника.

Англійці провели останні хвилини матчу у штурмових атаках, але голкіпер опонентів спрацював бездоганно.

Зазначимо, що головний тренер англійського "Ліверпуля" Юрген Клопп перед цією грою у Парижі заявив, що фінал Ліги чемпіонів-2022 у Парижі стане матчем для всіх українців. Клопп на пресконференції назвав перенесення матчу із Санкт-Петербурга важливим сигналом для агресорів.

"Той факт, що ця гра проходить тут, у Парижі, а не в Санкт-Петербурзі, – це саме той сигнал, який Росія має отримати. Життя продовжується, навіть якщо ви намагаєтеся його зруйнувати. Ми 100% проведемо цей матч для українців", – наголосив Клопп.