MENU

Гармати окупантів почали розриватись при пострілі: експерт назвав причину. ВІДЕО

2425 0

Гармати окупантів почали розриватись при пострілі: експерт назвав причину. ВІДЕО

Близько половини (!) російських втрат в артилерії сьогодні припадають на інциденти з розривом ствола.

Не менше половини російських втрат в артилерії відбуваються через розрив ствола при пострілі. Як вважає військовий експерт Олександр Коваленко, це вказує на сильну зношеність артилерійських стволів і застосування некондиційних снарядів, інформує UAINFO.org.

"Що сталося з цією російською гаубицею Д-20 (на фото. - Ред.)? Розірвало ствол через випрацювання його ресурсу, ще років 40 тому і законсервованого? Або всередині ствола рвонув снаряд, непридатний до застосування, але які женуть РОВ в зону БД незважаючи на ризики?" - запитує Коваленко.

Читайте також: Коли в Росії почнеться справжній снарядний голод: проблеми будуть вже скоро

При цьому експерт констатує, що виготовлення нової артилерії в Росії знаходиться "в анабіозі" через проблеми з виробництвом артилерійських стволів. За підрахунками Коваленка, росіяни здатні випускати лише близько 10% від тієї кількості гармат, які знищуються на фронті. Тому змушені знімати зі зберігання старі.

"Зняття з консервації артилерії Д-20, Д-30 та іншої номенклатури, почалося в Росії ще навесні 2022. (...) знімалися більш менш придатні до застосування гаубиці та САУ. А зараз все більше в хід йдуть ті, які відносяться до непридатних до застосування", – вважає Коваленко.

Читайте також: "Плацебо для суїцидників": ворог кустарно зміцнює танки перед зустріччю з "Леопардами"

Аналогічно експерт бачить ситуацію з боєприпасами в російській армії: придатні снаряди були використані раніше, тепер доводиться використовувати сумнівні та відверто непридатні.

"Так, гаубиця навіть зі стволом, що виробив свій ресурс, може стріляти, але слід розуміти, що її гармата непередбачувана. Стосовно снарядів це взагалі пекельна лотерея. "Російська рулетка" з двома патронами в барабані", – описує ситуацію Коваленко.

 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини