MENU

Атака на авіазавод у РФ: у Defence Express розповіли, яке значення для Кремля має цей об'єкт

1133 0

Атака на авіазавод у РФ: у Defence Express розповіли, яке значення для Кремля має цей об'єкт

У лютому цього року Путін відвідував потужності авіазаводу в Казані.

Вчора, 17 квітня, стало відомо, що українські далекобійні дрони атакували авіазавод в Казані (КАПО), який є виробником стратегічних бомбардувальників типу Ту-22М3 і Ту-160. Хоча інформації про результат атаки немає, сам факт цього є важливим як мінімум в символічному плані, наголосили у  Defence Express, інформує UAINFO.org.

"Тут мова не тільки про те, що авіазавод в Казані розміщений на понад 1000 кілометрів від кордону України. Мова тут також і про те, що КАПО є настільки важливим в системі рашистського ВПК, що цей об’єкт навіть використали як "декорацію" для одного із пропагандистських заходів за участі ватажка Кремля Путіна", - пише видання.

Читайте також: ГУР атакувало завод у Татарстані, де виробляють літаки Ту-22М і Ту-160М – ЗМІ

Зокрема, у лютому цього року правитель РФ відвідував потужності авіазаводу в Казані. Тоді ж стало відомо, що за останні 2 роки на КАПО встигли провести модернізацію лише двох стройових бомбардувальників Ту-160 та виготовити ще два літаки цього типу із заготовок радянських часів за програмою "воспроизводства". Додається, що ці два нових літаки вийшли з цехів ще у 2022 році, але Міноборони РФ їх так і не прийняв.

У березні 2023 року КАПО "засвітив" модернізований Ту-22М3М, але це був лише другий бомбардувальник цього типу за останні 5 років.

Читайте також: У Москві горів єдиний в Росії завод з виробництва ракет для ЗРК С-300 і С-400, – ЗМІ

"При цьому цікаво, що рашисти заявляли доволі амбітні плани з розгортання виробництва на потужностях КАПО. Наприклад, в грудні 2023 року стало відомо про план на майже всі Ту-22М3 поставити штангу дозаправки, яка дає політ на кілька годин. Водночас тоді ж в грудні 2023 року стало відомо і про те, що РФ запланувала зробити 70 Ту-214 на заводі-виробнику Ту-160 і Ту-22М3, а план не виконується", - зазначають експерти.

Причиною цього є незадовільний стан виробничих потужностей цього авіазаводу. У відкритому доступі були дані про те, що його обладнання було оновлено лише на 40% від плану. А для виробництва Ту-214, котрі можуть мати "подвійне" призначення, використовуватимуть цех, який призначався для ПАК ДА як заміни Ту-95МС і Ту-160.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини