MENU

Мажор Толстошеєв, який у суботу вбив жінку своїм "Мерседесом", уже уникав кари за скоєне ДТП

6547 4

Ви спитаєте, а як там мажор, який кілька днів тому вбив жінку своїм джипом "Мерседес"? Я щойно поговорив із речницею київської поліції. Все гаразд у нього. Лікується в одній зі приватних столичних клінік. Йде на поправку.

– Чи його палату охороняють ваші працівникми?

– Ні.  – каже мені Оксана Блищик, речниця поліції. – А на якій підставі його охороняти? Йому підозра не вручена і запобіжний захід не обрано.

– А чому не вручена підозра?

– Тому що розслідування тільки почалося, ще нічого не зрозуміло.

– А якщо він втече?

– Ну то напишіть запит в прокуратуру, спитайте в них. Ми не маємо право зараз його брати під варту, – підвищує голос Оксана.

– Він же вбив людину. Цього недостатньо?

– Це вбивство ще треба довести. Слідчий каже, що за словами батьків, в нього вроджений порок серця і в момент аварії серце дало збій, він знепритомнів і виїхав на узбіччя. Перевірка показала, що слідів алкоголю і наркотиків у крові не було.

– А як же він права отримав із пороком серця? Як він медкомісію пройшов?

– Слухайте, Дмитре, ну це вже не наше з вами питання, – підсумовує речниця.

За нашими даними, мажором, який минулої суботи в районі метро "Лівобережна" вилетів на узбіччя на Мерседесі GL, вбив одну людину і травмував трьох є Станіслав Андрійович Толстошеєв. Він син Андрія Толстошеєва – бізнесмена зі Дружківки (Донецька область). Толстошеєв-старший у партнерстві із донецькими регіоналами активно займався будівництвом у часи Януковича. І навіть дорвався до дуже корупційоної годівниці під назвою державна програма "Доступне житло".

За нової влади Толстошеєв вже потроху пиляв мільйони на постачанні деталей для "Укргазвидобування", як про це писали "Наші Гроші".

Джип "Мерседес" із номерами АН 7337 ЕР зареєстрований на його доньку – Толстошеєву Олену 1990-го року народження. Щось мені підказує, що хлопець очікуватиме суд по цій справі десь в районі Мальдивів. Тим більше є інформація, що два роки тому він вже скоїв ДТП і щасливо уникнув покарання. Стільки ДТП з таким слабим серцем, як він все це витримує?

Дмитро ГНАП


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости