MENU

Учора біля станції метро "Лісова" демонтували близько 30 МАФів

2269 0

"Київблагоустрій" іще півроку тому попередив підприємців про незаконний статус великої кількості МАФів біля станції метро "Лісова". У власників самовільно встановлених біля "Лісової" комерційних павільйонів, кіосків і ролетів не було проектно-дозвільної документації, що засвідчує легальний статус перебування цих споруд на вулицях Києва.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КП "Київблагоустрій" за підсумками першого демонтажного дня, під час якого найнята субпідрядна компанія здійснила масштабний демонтаж цілої купи торгівельних тимчасових споруд на вулиці Кіото 2 та 8.

Разом учора, 8 серпня, біля "Лісової" було демонтовано близько 30 одиниць незаконних тимчасових споруд загальною площею близько двох тисяч квадратних метрів. Ці роботи будуть продовжені до повного прибирання самовільно встановлених на цій локації торгівельних конструкцій.

За словами директора КП "Київблагоустрій" Івана Кліпи, підставою для згаданих демонтажів, що їх розпочала субпідрядна компанія, слугує відповідне офіційне доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

– Цей ринок біля станції метро "Лісова", вважаю, є найбільшою мафовою "раковою пухлиною" на території Києва. Про порушення правил благоустрою власники незаконних тимчасових споруд були попереджені ще взимку, а саме в січні місяці. Тож власники МАФів заздалегідь знали, що їхні нелегальні павільйони – в черзі на демонтаж. До речі, про власників. Це – різні люди. Як правило, представники минулої влади, різні силовики, колишні працівники прокуратури, МВС, столичної адміністрації часів Черновецького та Януковича, а також представники – на той час – "Партії регіонів". І навіть пожежники. Ці МАФи незаконно працювали мінімум з 2010 року, – прокоментував гучний демонтаж Іван Кліпа.

Він підкреслив, що власники самовільно встановлених на "Лісовій" комерційних тимчасових споруд своєчасно отримали приписи-попередження від інспекторів "Київблагоустрою".

– На підставі припису, в разі відмови власника МАФа самостійно прибрати кіоск або ролет, формується доручення Департаменту міського благоустрою, в якому комунальному підприємству наказується демонтувати ту або іншу незаконну тимчасову споруду. Після цього демонтажні бригади їдуть на об'єкт, – пояснив процедуру директор КП "Київблагоустрій".

Нагадаємо, протягом двох останніх років (із 1 серпня 2014 по 1 серпня 2016 років) "Київблагоустрій" прибрав зі столичних вулиць більш як 7 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини