MENU

Дизайнери розробили новий концепт шкільних підручників. ФОТО

2950 0

В п'ятницю мала цікаву зустріч з молодими дизайнерами. Школа Projector та її керівник дали своїм студентам завдання створити концепції обкладинок для шкільних підручників для 10 класу.

Були представлені дуже різні 13 проектів - як за кольоровою гамою (від світлих і м'яких до контрактно-яскравих і провокативно темних), так і за закладеними смислами. Але найцікавіше і найцінніше в цій зустрічі були їхні презентації, захист проектів.

Молоді дизайнери представили дослідження, опитування, бачення старшокласниками підручників, їхні потреби і на основі цього показали шлях розвитку їхніх творчих ідей. Говорили про необхідність і роль розвитку візуальної культури в контексті цифровоі епохи. Це була важлива, навіть подекуди філософська дискусія.

Читайте також: Наскільки легко написати абітурієнту ЗНО, не знаючи предмета

Треба визнати, що наразі візуальне оформлення підручника (яке дуже важливе для сприйняття дитиною змісту) оцінюється недостатньо. Держава, витрачаючи на друк підручників немалі кошти, не ставить видавцям жодних вимог.

Ми будемо працювати над тим, щоб сформулювати критерії до оформлення підручників, щоб вони стали джерелом виховання візуальної культури. Звісно, зміст підручника найважливіший, але роль дизайну та оформлення не можна недооцінювати: від нього серйозно залежить бажання дітей вчитися і сприймати інформацію.

Читайте також: Студенти виявили в одному зі столичних вишів сауну з басейном для керівництва закладу. ФОТО, ВІДЕО

Тому дякую школі Projector, її керівнику Alexander Tregub та всім учасникам зустрічі за те, що поділилися своїм баченням, що переймається освітніми проблемами і приділяєте ім увагу. Адже завданням курсу могло б стати створити щось комерційно привабливе, що може одразу зацікавити бізнес. А ви створили соціальний проект і як вже бачу - започаткували велику дискусію про дизайн навчальної літератури. Дякую.

Лілія ГРИНЕВИЧ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости