MENU

Drop in – найвиразніша форма зневаги у дипломатичному протоколі. Саме так і вчинив Трамп із Порошенком, – Базів

20038 0

Звичайно ж, вчора на стіл перед президентом Трампом поставили свіжу, щоденну кримінальну інформацію. Коли, де, кого і за що? Звичайно ж, першим пунктом у цій кримінальній хроніці був рядок: ФБР виявило злочинців, які є, за американською термінологією, конгресменами із правлячої партії того самого Порошенка, який от приїхав із візитом.

І що мав зробити Трамп із селекціонером корупціонерів? Відмінити візит – надто клопітно, а от опустити його найпринизливішою дипломатичною процедурою кількахвилинного заглядання у кабінет... Drop in - найвиразніша форма зневаги у дипломатичному протоколі. Саме так і було зроблено.

Засновник знаменитої школи кримінології ще у 19 столітті зробив, принаймні два відкриття. Перше – злочинцями народжуються. як співаками чи танцюристами. Вроджений "талант" потенційного завсідника тюремних камер, який передається від батька сину (то не я сказав про генетичну спадковість нашого президента, а Ломброзо). І друге – вроджений злочинець має антропологічні особливості, за якими його можна впізнати. "Факт на лице". Клієнти науки криміналістики вирізняються з-поміж інших гуманоїдів винятковою структурою фізіономії.

Якщо кримінальність була успадкована, народженого злочинцем можна, за таблицею Ломброзо, впізнати, за такими (неповний перелік) рисами їхнього миловидного обличчя:

– невеликі щелепи, виступ щелепи вперед;

– низьке чоло;

– високі вилиці, сплющений ніс;

– клаповухість;

– м'якотні губи;

– сильно бігаючі очі.

Чий портрет намалював пан Чезаре? Правильно, народного депутата Розенблата.

Мені, як письменнику, що має справу із людськими характерами, винятково важливим є архетип, за яким, головним чином, і відрізняються як живі люди, так і літературні герої, один від одного.

Протягом кримінальної окупації часів паханату зека Януковича я ретельно спостерігав за антропологією урок із єнакіївського ОЗУ і на матеріалі української політичної "еліти" мав нагоду переконатися у правоті видатного італійця 19 століття, книги якого у мене на столі. 

Коли після Майдану прийшли "нові обличчя" саме за методологією Ломброзо я визначав для себе – відбулися зміни чи не відбулася? Прийшли інші чи залишились ті самі?

І коли речники Блоку Петра Порошенка, як провідної та спрямовуючої сили, заполонили усі телеящики, на основі наукового криміналістичного аналізу я зробив для себе висновок – нічого не змінилося. Ломброзо не обдуриш. Антропологію не підміниш.

Коли я бачив у телевізорі фізіономію провідного речника БПП, якому в адміністрації президента доручили бути "говорячою головою"Порошенка, у мене, як в абсолютної більшості громадян України, була автоматична реакція "за цією мордою тюрма плаче".

Депутати, які гордо несуть прапор із зображенням Петра Порошенка, вважають, що вони заховалися у блоці, як у раковині, з якого їх жоден правоохоронний, підконтрольний цьому портрету орган, не виколупає.

У щирих розмовах із прапороносцями правлячої коаліції, я їм по дружньому розтлумачував, що їх ловитиме не соратник Луценко, а на їхню голову може опуститися глобальний каральний меч. Приміром, як меч ФБР опустився на голову Фірташа, який каже абсолютну правду, що це він на віденській змові поставив Порошенка президентом.

Для мене в історії із клієнтом із таблиці Ломброзо Розенблатом головне те, що його, як злочинця, викрила найгрізніша караюча сила на планеті – Федеральне Бюро розслідувань США.

Яке їм діло до України? А таке, що хабарі депутати БПП брали із Америки. А потім ховали в офшорах, які під лупою цього самого безпощадного бюро.

Звичайно ж, вчора на стіл перед президентом Трампом поставили свіжу, щоденну кримінальну інформацію. Коли, де, кого і за що? Звичайно ж, першим пунктом у цій кримінальній хроніці був рядок: ФБР виявило злочинців, які є, за американською термінологією, конгресменами із правлячої партії того самого Порошенка, який от приїхав із візитом.

І що мав зробити Трамп із селекціонером корупціонерів? Відмінити візит – надто клопітно, а от опустити його найпринизливішою дипломатичною процедурою кількахвилинного заглядання у кабінет... Drop in – найвиразніша форма зневаги у дипломатичному протоколі. Саме так і було зроблено.

Читайте також:  "Розкішний" формат зустрічі Порошенка з Трампом

Розенблат також взяв участь у зустрічі Порошенка із Трампом, які були із ним подумки. Чи був випадковим збіг цих двох обставин – візит у Вашингтоні і ловлення за злочинну руку депутатської зграї Блоку Петра Порошенка у Києві? Безсумнівно, ні.

І уявляєте, якби Кононенко порадив Порошенку включити Розенблата в офіційну делегацію, як спеціаліста із видобувної галузі камінців, яка перетворює Україну на місячний пейзаж?

Читайте також: "Потужний візит" до США це ще ганебніше, ніж "Прощай, немытая Россия..." - українська телеведуча

ФБР би взяло житомирського бурштинового мафіозі із БПП прямо на виході із Білого Дому. У США депутатська недоторканість на українських конгресменів із таблиці Ломброзо не діє.

Василь БАЗІВ, для UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости